Robert Bosch Sp. z o.o 1811 wyświetleń

Obserwuj

Firma nie ma jeszcze żadnych aktywnych ogłoszeń

Robert Bosch Sp. z o.o

O nas

W fabryce Bosch w Mirkowie koło Wrocławia tworzymy innowacyjne komponenty układów hamulcowych dla producentów samochodów osobowych.

Jesteśmy blisko 1000 osobowym zespołem pracowników, zatrudnionych w obszarach: Produkcji, Logistyki, Jakości, Prototypowni i działach wspierających produkcję.

Produkujemy podciśnieniowe zespoły mocy, stanowiące kluczowy element układu wspomagania siły hamowania. Wytwarzamy również iBooster-y, nowoczesne zespoły mocy do pojazdów hybrydowych i elektrycznych. To właśnie nasz iBooster umożliwia autonomiczną jazdę. Oprócz produkcji seryjnej działa tutaj również międzynarodowe centrum kompetencji procesów produkcji serw i obróbki pompy. Jesteśmy też wiodącą fabryką Bosch w obszarze produkcji części zamiennych na potrzeby autoryzowanych serwisów. Stanowimy przykład dla pozostałych fabryk na całym świecie.

Jesteśmy zakładem, który chętnie nawiązuje współpracę z uczniami, studentami oraz uczelniami zawodowymi i wyższymi we Wrocławiu. Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem i podnoszeniem swoich kompetencji w trakcie studiów, dodatkowo cechuje Cię zaangażowanie i przedsiębiorczość, w zakładzie w Mirkowie możesz znaleźć dla siebie miejsce.

U nas możesz rozwijać się w takich obszarach jak:

  • Produkcja i montaż
  • Utrzymanie ruchu
  • R&D Automotive
  • Logistyka
  • Jakość
  • Lean Manufacturing & Logistics
  • Kontroling finansowy
  • HR i Administracja

Poszukujemy studentów m.in. z kierunków Mechatronika, Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka czy Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.

Oferujemy płatne staże i zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia. Preferujemy współpracę w zakresie max. 120h/miesięcznie i na okres dłuższy niż 6 m-cy.

Informację o aktualnych rekrutacjach na staże i praktyki znajdziesz na Swojej uczelni, w Biurach Karier,  oraz na naszej stronie Bosch Polska w zakładce kariera:

https://www.bosch.pl/kariera/studenci-i-absolwenci/#dla-studentow

 

 

Office Photos