Simoldes Plasticos Polska sp. z o.o. 1077 wyświetleń

Obserwuj

Firma nie ma jeszcze żadnych aktywnych ogłoszeń

Simoldes Plasticos Polska sp. z o.o.

O nas

Simoldes Plasticos to firma rodzinna, której założycielem jest Antonio Rodrigues.

Początek działalności przypada na lata sześćdziesiąte, właśnie wtedy powstała fabryka produkująca formy wtryskowe, natomiast już w latach osiemdziesiątych w Portugalii powstały pierwsze zakłady zajmujące się przetwórstwem tworzyw sztucznych.

Simoldes Group – Plastic Division składa się z 9 jednostek produkcyjnych rozmieszczonych na całym świecie.

Aby wesprzeć te zakłady, oddział tworzyw sztucznych ma siedzibę w Portugalii i posiada 3 biura techniczno-handlowe we Francji, Niemczech i Hiszpanii. Jest to jedna z niewielu grup, które są w stanie wspierać i produkować części dla wiodących producentów OEM, takich jak Renault, Volvo, VW, Audi, Nissan, Toyota, Porsche, Honda, Mercedes, GM, Mitsubishi, Dorel, Dacia, Seat, PSA Peugeot. Citroen, Skoda, BMW i AmtrolAlfa.

Odział w  Polsce z siedzibą w Jelczu-Laskowicach powstał w 2004 roku. Dzięki inwestycjom w pracowników, zwiększeniu nakładów na szkolenia wewnętrzne, rozbudowie parku maszyn, a także prawidłowemu planowaniu produkcji ugruntował pozycję firmy na lokalnym rynku. Obecnie spółka zatrudnia ponad 800 pracowników, którzy swoją pracą oraz nieustannym rozwojem przyczyniają się do osiągnięcia wspólnych celów.

Office Photos

****