,,WITKO” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 998 wyświetleń

Obserwuj

Firma nie ma jeszcze żadnych aktywnych ogłoszeń

,,WITKO'' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

O nas

O Nas:

WITKO Sp. z o.o. to renomowana firma działająca w branży kompleksowego wyposażania laboratoriów (Odczynniki, Sprzęt i Materiały Zużywalne), obsługujemy klientów w zakresie profesjonalnego doradztwa i serwisu, kalibracji i napraw urządzeń laboratoryjnych, prowadzimy usługi projektowania i budowy laboratoriów na terenie całego kraju. Jesteśmy jednym z  liderów na rynku i specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań dla laboratoriów z branży badań naukowych, farmaceutycznej, biotechnologii, przemysłowej, edukacyjnej, rządowej i opieki zdrowotnej.  W ofercie posiadamy 1 000 000 produktów od ponad 700 dostawców, a także własną markę odczynników chemsolve®. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów wielu światowych marek m.in.: Radleys, Harvard Aparatus, Yokogawa czy Waldner, premium dystrybutorem Heidolph oraz autoryzowanym dystrybutorem J.T.Baker na rynek polski.

WITKO jest jedynym kapitałowo polskim udziałowcem międzynarodowej grupy logistycznej Lab Logistics Group. Posiadamy magazyny: centralny w Meckenheim k/ Bonn oraz dwa buforowe w Łodzi.

Jesteśmy laureatem licznych nagród, w tym: Skrzydła Biznesu 2011, Gazela Biznesu 2009 i 2014, Gepard Biznesu 2017, Brylant Polskiej Gospodarki 2017,  Dobra Firma 2021: INNOWATOR czy Quality International 2022 – QI Order – zarządzanie najwyższej jakości.

Od momentu naszego powstania, w 1989 roku, kładziemy nacisk na innowacje, jakość i doskonałość w każdym projekcie, który realizujemy.

Kultura Organizacyjna:

WITKO to więcej niż miejsce pracy. WITKO to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Opieramy swoją kulturę organizacyjną na wartościach takich jak pasja, innowacyjność, uczciwość i zrozumienie. Naszym celem jest stworzenie inspirującego środowiska pracy, w którym nasi pracownicy mogą rozwijać swoje umiejętności, współpracować z najwybitniejszymi specjalistami w branży oraz realizować ambitne projekty.