B-Service Sp. z o.o. 821 views

Follow

This company has no active jobs

B-Service Sp. z o.o.

About Us

Jesteśmy firmą z ponad 60-letnią tradycją w dziedzinie bhp. Działamy w różnych branżach, także na wielkich budowach, zatrudniających kilka tysięcy osób. Nie straszny nam stopień skomplikowania, czy różne studia przypadków. Stawiamy czoła każdemu wyzwaniu.

W naszym gronie posiadamy ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Mamy wiedzę, która pozwala nam podejść do tematu kompleksowo. Działamy głównie na rynek polski, ale i europejski.

Mamy na swoim koncie największe projekty w Europie. Wyróżnia nas bogate doświadczenie w nadzorach bhp na budowie, jak i znajomość i zastosowanie standardów na projektach z porozumienia dla bezpieczeństwa i nie tylko.

Wiemy co to duże inwestycje, pracujemy z ramienia Inwestora, Generalnego Wykonawcy oraz od strony podwykonawcy. Obsługujemy firmy jako zewnętrzny dział bhp.

W ramach B-Service dysponujemy Ośrodkiem Doskonalenia Zawodowego, który umożliwia prowadzenie szkoleń z tematyki bezpieczeństwa i higieny pracy, a także szkoleń specjalistycznych, typu: szkolenia dozorowe UDT, SEP, pierwsza pomoc, ppoż, hakowi, prace na wysokości, czy też środki ochrony roślin.