BonaSoft Sp. z o.o. 1704 views

Follow

This company has no active jobs

BonaSoft Sp. z o.o.

About Us

BonaSoft

Posiadamy wieloletnie doświadczenie we wprowadzaniu sprawdzonych rozwiązań informatycznych w instytucjach i uczelniach wyższych. Dysponujemy szeroką wiedzą na temat możliwości wielu systemów funkcjonujących na rynku. Tym samym możemy pomóc w wyborze produktów dostosowanych do potrzeb i wymagań konkretnego Klienta, ze szczególnym uwzględnieniem Uczelni Wyższych.

Zorientowanie na Klienta

W naszej pracy kierujemy się potrzebami Klienta i wspólnie zastanawiamy się jak najlepiej dopasować proponowane rozwiązanie. Oprogramowanie, które projektujemy i budujemy są ściśle dopasowane do konkretnych potrzeb zamawiającego.

Szeroki zakres kompetencji

Współpracujemy z wieloma specjalistami, posiadającymi szeroki zakres kompetencji. Dzięki
temu możemy zaoferować nasze usługi w wielu obszarach – różne technologie budowy aplikacji, możliwość wykorzystania różnych baz danych w zależności od preferencji Klienta, itp. Dzięki bogatym kompetencjom możemy elastycznie planować budowę dedykowanych rozwiązań.

Dobre praktyki

W naszej pracy stosujemy najlepsze praktyki wytwarzania jak i wdrażania oprogramowania.
Metodę prowadzenia projektu ustalamy wspólnie z Klientem końcowym. Realizacja może odbywać się według metod tradycyjnych wynikających z metodyki PRINCE 2, PMBOK czy NCB. Wykorzystujemy także zwinne metodyki realizacji projektów jak Agile czy Scrum.

Wsparcie serwisowe

Wszystkie zrealizowane projekty obejmujemy opieką serwisową. Wsparcie takie może zawierać nie tylko usuwanie błędów, ale również prace rozwojowe wynikające z pojawiania się nowych potrzeb użytkowników systemów.

Doświadczeni specjaliści

Nasi inżynierowie posiadają wieloletnie doświadczenie w budowaniu aplikacji dedykowanych. Do chwili obecnej zrealizowali kilkadziesiąt projektów o zróżnicowanej tematyce i stopniu złożoności.