Ceneo.pl 1442 views

Follow

This company has no active jobs

Ceneo.pl

About Us

Ceneo.pl jest drugim co do wielkości serwisem e-commerce w Polsce, skupiający ponad 18 000 sklepów internetowych. Codziennie ułatwia milionom użytkowników znalezienie produktów i atrakcyjnych ofert sklepowych.

Serwis powstał na bazie porównywarki cenowej. Obecnie pozwala użytkownikom nie tylko znaleźć produkt dostępny w różnych sklepach i porównać jego cenę, ale też zrobić zakupy w wielu sklepach za pomocą wirtualnego koszyka, czyli opcji KUP TERAZ.

Dodatkowo użytkownicy przed zakupem mogą zapoznać się z szeregiem opinii na temat produktów, jakości obsługi sklepów i dostawców przesyłek. Serwis jako pierwszy w Polsce uruchomił program Zaufanych Opinii, który opiera się na niezwykle rzetelnym systemie oceny sklepów przez kupujących. Są one wystawiane przez użytkowników dopiero po zrobieniu zakupów w danym sklepie.

Od 2009 roku serwis Ceneo.pl na podstawie tych opinii publikuje Ranking Zaufanych Sklepów, który wskazuje sklepy internetowe cieszące się najlepszymi opiniami wśród internautów robiących zakupy w Internecie.

Dzięki aplikacjom mobilnym dostępnym dla każdego systemu operacyjnego można korzystać z serwisu w każdym miejscu i czasie, weryfikując sklepowe oferty nawet podczas tradycyjnych zakupów.

Office Photos