DECATHLON Sp. z o.o. 778 views

Follow

This company has no active jobs

DECATHLON Sp. z o.o.

About Us

 

Decathlon to sieć sklepów na całym świecie. Pełna sportu, Marek Pasji i innowacji. Naszym Użytkownikom oferujemy atrakcyjne ceny, wysokiej jakości porady oraz serwis.

Niezmiennie od ponad 40 lat sensem naszego istnienia oraz impulsem do podejmowania działań przez naszych Pracowników jest „umożliwienie jak największej liczbie osób czerpania radości i korzyści wynikających z uprawiania sportu”. Aby móc realizować nasz sens, potrzebujemy pasjonatów sportu, którzy każdego dnia będą dzielić się swoją pasją z innymi.

Prowadzimy życie lepsze o sport:

W Decathlon wierzymy, że sport czyni nasze życie lepszym. W końcu daje nam nie tylko kondycję, zdrowsze ciało czy zgrabniejszą sylwetkę, ale też chwilę, by się zatrzymać, siłę po każdym upadku, a nawet szansę, by czasami zacząć od nowa.

Nasze wartości:

Witalność – jeśli z zewnątrz tryskasz pozytywną energią, a wewnątrz kryjesz siłę do tego, by nie zrażać się porażkami, to bez wątpienia odnajdziesz się w naszym zespole!

Odpowiedzialność – jeśli potrafisz wziąć na klatę podjęcie decyzji i jednocześnie uderzyć się w pierś, gdy ta okaże się niewłaściwą, to na sto procent się zrozumiemy.

Szczodrość – jeśli potrafisz wziąć na klatę podjęcie decyzji i jednocześnie uderzyć się w pierś, gdy ta okaże się niewłaściwą, to na sto procent się zrozumiemy.

Autentyczność – jeśli masz odwagę do tego, by być sobą, a czyny stawiasz ponad słowa, to bez dwóch zdań pracując u nas poczujesz się jak wśród swoich!

To Ty decydujesz o ścieżce swojej kariery, my zapewniamy możliwości!