DEMERO M.MRUGAŁA,D.NOSIADEK SP.J. 270 views

Follow

This company has no active jobs

DEMERO M.MRUGAŁA,D.NOSIADEK SP.J.

About Us

Firma DEMERO Spółka jawna z siedzibą we Wrocławiu jest dynamicznie rozwijającą się firmą inżyniersko-integratorską, która od 2000 roku dostarcza komponenty oraz zintegrowane rozwiązania w dziedzinie napędów i systemów sterowania dla maszyn przemysłowych.

Jest partnerem handlowym renomowanych niemieckich producentów napędów i sterowania…

Wywodzi się z przekształcenia firmy „STOEBER POLSKA – Precyzyjna technika napędowa”, która przez trzynaście lat prowadziła działalność na rynku polskim oferując rozwiązania techniki napędowej. Transformacja była naturalną konsekwencją dynamicznego rozwoju, rozszerzenia oferty produktowej oraz zwiększenia udziału inżynierskich rozwiązań pod wymogi klienta. Szeroka gama systemów napędowych w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem to kapitał, który wraz z przekształceniem STOBER POLSKA został wniesiony do spółki DEMERO.

Od początki istnienia Naszej firmy koncentrujemy się na aplikacjach w różnych gałęziach przemysłu, które wymagają rozwiązań dynamicznych, precyzyjnych, higienicznych, przeciwwybuchowych, nierdzewnych i wielu innych w specyficznych zastosowaniach.

Nie jesteśmy przedsiębiorstwem typowo handlowym.

Od 2018roku firma DEMERO zajmuje się konstrukcją i budową wieloosiowych robotów kartezjańskich ze sterowaniem CNC do różnych aplikacji przemysłowych. Podnośmy wydajność produkcji i automatyzujemy systemy produkcyjne dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym.