DMT Packaging Sp. z o.o. 723 views

Follow
Something About Company

Od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań zakresu etykietowania i pakowania produktów dla zakładów produkcyjnych na terenie całego kraju. Współpracujemy z wiodącymi europejskimi producentami, których reprezentujemy na rynku polskim.

Jesteśmy niewielką firmą, ale realizujemy duże projekty. Jeśli dołączysz do naszego zespołu, zapewnimy Ci codzienny kontakt z językiem angielskim, możliwość współpracy z zakładami produkcyjnymi z każdej branży, szkolenia organizowane przez naszych partnerów zagranicznych oraz atrakcyjne wynagrodzenie.


Languages ​​we speak Polish, English
Employee prospects Nasze instalacje dotyczą przedsiębiorstw w każdej branży a oferowane przez nas urządzenia pracują zarówno w niewielkich firmach, jak i dużych zakładach produkcyjnych. Praca z nami daje możliwość poznania nieograniczonej ilości linii produkcyjnych. Każda instalacja wiąże się również ze szkoleniami u producentów oferowanych przez nas urządzeń, co stanowi świetną okazję do poznania całego procesu produkcji, daje również możliwość poszerzenia znajomości technicznego języka angielskiego.

Nothing Found

Company Information
Connect with us