Drying Process Sp. z o.o. 570 views

Follow

This company has no active jobs

Drying Process Sp. z o.o.

About Us

Drying Process oferuje innowacyjne instalacje techniczne odzyskujące energię z wielkoskalowych, przemysłowych procesów suszenia. Oferowane technologie są obecnie jedynymi na świecie, które poprawiają efektywność energetyczną przemysłowych procesów suszenia, w tak dużej skali. Drying Process jest jednocześnie generalnym wykonawcą realizowanych inwestycji w ramach dostarczanych technologii.

Spółka była wielokrotnie nagradzana i wyróżniania w konkursach krajowych i europejskich m.in. w ramach w CLIMATE-KIC oraz MIT EF CEE Acceleration.

Właściciele firmy stawiają na: bezpośrednie relacje, zainteresowanie tym co się robi, dbaniem o szczegóły, systematyczną, a jednocześnie spokojną pracę, która pozwala na kreatywność i przyjemność z przychodzenia do firmy. Spółka zlokalizowana jest we Wrocławskim Parku Technologicznym.

Obecnie w związku podpisanymi umowami dla istotnych kontraktów na 2022r – 2023r poszukujemy inżyniera termodynamika, który przyswoi i usystematyzuje dotychczas wypracowaną wiedzę przez spółkę oraz przejmie część obowiązków od jednego ze wspólników – pomysłodawcy rozwiązań oferowanych przez firmę.