DS Engineering sp. z o.o. 3536 views

Follow

This company has no active jobs

DS Engineering sp. z o.o.

About Us

DS Engineering jest częścią duńskiej grupy kapitałowej DS Gruppen znanej z wieloletniego doświadczenia w projektowaniu, produkcji, wykonywaniu powłok i montażu konstrukcji oraz elementów ze stali i betonu. Polska spółka jest firmą inżynieryjną specjalizującą się w projektowaniu konstrukcji stalowych, która zatrudnia silny zespół kompetentnych inżynierów budownictwa. Nasi inżynierowie dzięki najnowocześniejszemu oprogramowaniu dostarczają kompletne dokumentacje projektowe obiektów przemysłowych, rolniczych, sportowych czy handlowych na rynki północnej i zachodniej Europy.

Naszym partnerem jest DS Stålkonstruktion A/S, największy producent konstrukcji stalowej Europy północnej z historią sięgającą 50 lat wstecz.

Z roczną wielkością produkcji 30,000 ton stali, DS Stålkonstruktion jest największym dostawcą wysokiej jakości konstrukcji stalowych w tej części Europy. Główną aktywność spółka koncentruje na rynkach Danii, Szwecji i Norwegii, a także przez spółkę DS Stahl GmbH, ma silną pozycję na rynku niemieckim.

Konstrukcje stalowe DS Stålkonstruktion stosowane są w różnego rodzaju budynkach, m.in.:

  • przemysłowych
  • rolniczych
  • handlowo-usługowych, np. salony samochodowe
  • sportowych np. stadiony

Pracujemy na najnowszych wersjach specjalistycznego oprogramowania firm Dlubal, Trimble i IDEA StatiCa. Nasze biuro spełnia najwyższe standardy ergonomii pracy.

Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności w zakresie projektowania i modelowania konstrukcji stalowych, lubisz ludzi i pracę w międzynarodowym środowisku – wyślij nam swoje CV! 

Jesteśmy otwarci również na osoby bez zawodowego doświadczenia.