DWU Engineering Polska Sp. z o.o. 257 views

Follow
Something About Company

DWU ENGINEERING POLSKA jest biurem projektowym branży mechanicznej od przeszło dwudziestu lat realizującym projekty precyzyjnych maszyn i urządzeń dla instalacji przemysłowych z branży stali nierdzewnej, aluminium i metali nieżelaznych.

Od 2000 roku jesteśmy związani z  koncernem metalurgicznym Danieli – liderem w projektowaniu i wytwarzaniu maszyn i urządzeń dla przemysłu hutniczego.

Na terenie Polski posiadamy trzy oddziały wykonujące prace stricte projektowe i zatrudniające wyspecjalizowaną kadrę inżynierów.

Biuro we Wrocławiu istnieje od 2000 roku i od momentu powstania wykonuje projekty urządzeń stosowanych w procesie walcowania wyrobów płaskich na zimno oraz urządzeń dla linii galwanizacyjnych i wytrawiania. Tu również powstają schematy orurowania w obrębie maszyn dla linii walcowniczych oraz konstrukcje stalowe i wsporcze dla maszyn i infrastruktury towarzyszącej.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko Projektanta do grupy konstrukcji stalowych oraz Projektanta do grupy mechanicznej – zarówno absolwentów, którzy pod okiem doświadczonych inżynierów wykorzystają w praktyce wiedzę z zakresu mechaniki i budowy maszyn zdobytą w trakcie studiów, jak i konstruktorów z kilkuletnim obyciem w zawodzie.

 


Languages ​​we speak Polish, English, Italian

Nothing Found

Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża Mechanics
  • Company size Up to 250 employees
  • Address Rzeźnicza, 32-33
Connect with us