Dynacon Sp. z o.o. 1331 views

Follow

This company has no active jobs

Dynacon Sp. z o.o.

About Us

 

Dynacon jest wiodącą firmą zajmującą się sieciami przemysłowymi, programowaniem i integracją systemów. Jest certyfikowanym partnerem takich firm jak Siemens, Cisco, Alien Vault czy Visual Paradigm,  w zakresie komunikacji przemysłowej i cyberbezpieczeństwa. Firma jest liderem technologicznym na rynku cyberbezpieczeństwa przemysłowego i posiada unikalne rozwiązania oparte na uczeniu maszynowym specjalnie zaprojektowane do zarządzania i zabezpieczania sieci komunikacyjnych w przemysłowych systemach sterowania i środowiskach OT.

Dynacon zajmuje się obszarami bezpieczeństwa, cyberbezpieczeństwa, analityki procesowej, komunikacji cyfrowej, opracowywaniem systemów sterowania, sieciami IT oraz OT. Od lat dbamy w tym zakresie również o Infrastrukturę Krytyczną Kraju. W ostatnich latach swojej działalności zrealizowaliśmy wiele kluczowych projektów dla m.in. energetyki.

Dynacon współpracuje m.in. z uczelniami w zakresie nauk ścisłych i technicznych takimi jak Politechnika Wrocławska, Politechnika Opolska czy Politechnika Śląska.

Firma razem z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości angażuje się w realizowanie projektów finansowanych zarówno ze środków krajowych jak i zagranicznych.

Dynacon stworzył własne Centrum Kompetencyjne wyposażone w zaawansowane technologicznie laboratoria. Ściśle współpracuje z Fundacją – Akademią CSG (www.acsg.edu.pl) realizując szkolenia kwalifikacyjne.

Innowacyjność firmy objawia się nie tylko w działaniach, ale też w podejściu do projektów jakie tworzy i opracowuje.

Dynacon jako bezpieczny, solidny i stabilny Pracodawca jest również członkiem organizacji Dolnośląscy Pracodawcy.

Office Photos

*