EKALTECH BIURO INŻYNIERII SYSTEMOWEJ GLIŃSKI KRZYSZTOF 1101 views

Follow
Something About Company
Powstaliśmy w roku 2005 opierając się na bazie własnych wieloletnich doświadczeń i kwalifikacji zawodowych, intensywnej pracy, ciągłym poszerzaniu wiedzy, udziału w kursach szkoleniowych i konferencjach.
Obecnie naszym celem jest dynamiczny rozwój biura zwłaszcza w obszarze inżynierii systemowej z zakresu informatyki, automatyki przemysłowej i elektroniki stosowanej dla inwestycji z terenu całego kraju.
Praca biura opiera się na świadczeniu kompleksowych usług. Zaczynając od szczegółowej identyfikacji potrzeb Klienta, wykonaniu oferty na rozwiązania systemowe, sprzętowe, szkolenia i na opiece posprzedażowej skończywszy.
Dzięki współpracy z wieloma firmami z branży posiadamy dostęp do nowoczesnych sprawdzonych technologii, szeroko pojętego doradztwa i wsparcia technicznego, które jest niezbędne przy realizacji zaawansowanych projektów wielozadaniowych i równoległych.
Zespół biura tworzy wybrana grupa wysokiej klasy specjalistów, osób szczerze zaangażowanych w proces powstawania oraz propagowania inżynierii systemowej, lubiących swoją pracę oraz wiążące się z nią wyzwania.
Ekaltech partnerską współpracę tworzy z: firmą BECKHOFF lidera w dziedzinie nowoczesnych technik automatyzacji maszyn, linii technologicznych i automatyce budynków; firmą InduSoft Polska Sp. z o.o., oferującą szeroki asortyment oprogramowania umożliwiającego tworzenie w środowisku Windows aplikacji wspomagających systemy automatyki przemysłowej, sterowania i systemów wbudowanych, dostarcza rozwiązania zaopatrujące współczesną technologię dostępu i przechowywania danych dla urządzeń przemysłowych.
Zapraszamy do współpracy!

Languages ​​we speak Polish
The opportunity to complete internships Yes
The possibility of carrying out a student project No
Possibility of completing the diploma thesis No

Nothing Found

Company Information