Eviden Polska R&D sp. Z o.o. 408 views

Follow

This company has no active jobs

Eviden Polska R&D sp. Z o.o.

About Us

Eviden to firma cyfrowa o wartości 5 miliardów euro, w której błyskotliwe umysły łączą się, aby przyspieszyć transformację.

Mamy mentalność start-upu: zwinność, ludzkie podejście i kreatywność, a jednocześnie zasoby, stabilność i globalną skalą ugruntowanej firmy.

Łącząc unikalne możliwości w zakresie danych i technologii ze światowej klasy talentami, przekształcamy nieskończone możliwości w innowacyjne, a jednocześnie zrównoważone rozwiązania, które napędzają rozwój naszych klientów.

Cel, który nas napędza: Chcemy poszerzać możliwości danych i technologii, teraz i dla przyszłych pokoleń.

 

Kim jesteśmy? Kluczowe fakty i liczby:

  • 53 000 ekspertów IT, którzy szukają najlepszych rozwiązań;
  • 47 krajów na całym świecie;
  • wywodzimy się z renomowanej grupy Atos, ale działamy pod osobną marką Eviden, tworząc firmę cyfrową nowej generacji;
  • Europejski numer 1 w zarządzaniu cyberbezpieczeństwem;
  • Numer 3 na świecie i numer 1 w Europie w dziedzinie obliczeń wysokiej wydajności;
  • 2 100 opatentowanych innowacji;
  • 50 000 certyfikatów technologicznych;
  • 7 specjalizacji: Digital Transformation, Smart Platforms, Cloud, Generative AI, Advanced Computing, Digital Security oraz Net Zero Transformation;
  • działamy w oparciu o Zintegrowany System Zarządzania bazujący na 4 normach ISO: 9001, 27001, 20000-1, 14001.

Ponad 20 lat doświadczenia i około 3000 pracowników w Polsce.

Eviden Poland R&D – świadczymy usługi dla międzynarodowych klientów. Siedziba główna mieści się w Bydgoszczy, a pracujemy również z biur we Wrocławiu, Warszawie, Łodzi, Krakowie i Gdańsku oraz z każdego innego miejsca w Polsce dzięki możliwości pracy zdalnej.

Klienci, dla których świadczymy usługi, są pogrupowani według branż, tzw. Industries:

Energetyka i Usługi Publiczne; Produkcja; Usługi Finansowe i Ubezpieczenia; Sektor Publiczny i Obrona; Telekomunikacja, Media i Technologia; Handel Detaliczny, Transport i Logistyka; Opieka Zdrowotna i Nauki o Życiu.

W Eviden działamy w obrębie 3 linii biznesowych:

Digital – Praca tego zespołu obejmuje pełne spektrum usług: od tworzenia i zarządzania aplikacjami, poprzez testy w ramach Test Factory, aż po projektowanie, automatyzację, analizy, rozwiązania Business Intelligence, implementacje i rozwiązania SAP, a także nowoczesne rozwiązania Internetu Rzeczy (IoT).

OneCloud – zespół ten zajmuje się kompleksowym projektowaniem i zarządzaniem infrastrukturą, umożliwiając naszym klientom efektywne korzystanie z nowoczesnych technologii w różnych środowiskach chmurowych. Specjalizuje się w obszarze Landing Zones, zarządzaniu wieloma chmurami, praktykach DevOps/DevSecOps, szablonach CI/CD, platformie Kubernetes/Containers, scenariuszach hybrydowych w chmurze, analizie danych/Business Intelligence, oraz jest ukierunkowany na wiodących dostawców chmur, takich jak Microsoft Azure, Amazon Web Services i Google Cloud.

Big data & Security – Działania tego zespołu skupiają się na zapewnianiu kompleksowego bezpieczeństwa cyfrowego, oferując jednocześnie usługi doradcze i zarządzanie usługami dla naszych klientów. Nasi eksperci zapewniają aktywne wykrywanie zagrożeń, bezpieczne kontrole dostępu, odporność endpointów, solidne zabezpieczenia chmur, szybką reakcję na incydenty oraz strategiczne doradztwo w zakresie bezpieczeństwa cyfrowego.

Office Photos