EY GDS 3847 views

Follow
Something About Company

EY Global Delivery Services (GDS Poland) to centra kompetencyjne w sieci EY o zasięgu globalnym. Świadczymy szeroki zakres usług biznesowych, z których dominująca część to IT.

Nasze zespoły dostarczają innowacyjne i strategiczne rozwiązania biznesowe wspierając klientów zewnętrznych oraz firmy z sieci EY.

Wiemy, jak ważnym elementem pracy jest rozwój. Jako międzynarodowy lider posiadamy realne narzędzia do tego, aby stwarzać możliwości, dawać wsparcie i szukać okazji tam, gdzie inni widzą wyzwania. Cechuje nas różnorodność oferowanych usług, projektów i środowisk. To dzięki niej tworzymy dynamiczne, wielokulturowe, i otwarte środowisko pracy, w którym możesz rozwijać swoje umiejętności. Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie – poznajmy się!

Skala i zasięg naszego działania umożliwiają nam tworzenie miejsca pracy, w którym ludzie zawsze mają wybór. Mamy pracę dla domatorów i podróżników, dla rodziców i sportowców, dla wszystkich, którzy poza życiem zawodowym, na co dzień z zaangażowaniem pełnią także inne role. Pracujemy w duchu innowacyjności, przedsiębiorczości i współdziałania, stawiając wyjątkowych i utalentowanych ludzi u podstaw wszystkiego, co robimy. To dzięki nim mamy energię, entuzjazm i odwagę do bycia liderem.


Languages ​​we speak English
The opportunity to complete internships Yes

Nothing Found

Company Information
Connect with us