Guenther Polska Sp. z o.o. 1339 views

Follow

This company has no active jobs

Guenther Polska Sp. z o.o.

About Us

Firma Guenther Polska jest członkiem Grupy Günther GmbH, która produkuje czujniki temperatury dla różnych zastosowań przemysłowych w zakresie od -200 ° C do +2200 ° C. Centrala mieści się w Schweig, gdzie już w 1968 roku rozpoczęta została produkcja czujników temperatury.

Produkowane przez nas czujniki dostosowane są do indywidualnych potrzeb i wymagań instalacyjnych. Dostępnych jest wiele różnych połączeń procesowych i maszynowych, takich jak gwintowane, kołnierzowe, bagnetowe, złączka dociskowe itp. Wraz z czujnikami dostarczamy szereg akcesoriów montażowych, wtyczki i gniazda montażowe, przewody termoparowe, kompensacyjne oraz przetworniki temperatury.

Od spalarni komunalnych do przyrządów medycznych, od wentylacji po przemysł chemiczny, od produkcji rolniczej po szkło, know-how oraz technologia przez nas stosowana sprawia, że możemy być Twoim partnerem przy procesach obróbki cieplnej. Posiadamy wiedzę specjalistyczną, która pomoże Ci zoptymalizować procesy termiczne oraz zredukować wartość CO2.

Zapraszamy do współpracy!

Office Photos