Hilti (Poland) Sp. z o.o. 742 views

Follow

This company has no active jobs

Hilti (Poland) Sp. z o.o.

About Us

Kto nie miał wcześniej do czynienia z branżą budowlaną, mógł o nas nie słyszeć. Dostarczamy innowacyjne narzędzia, technologie, oprogramowanie i usługi dla globalnej branży budowlanej. Jesteśmy dumni z naszego liczącego 75 lat dziedzictwa oraz międzynarodowej renomy naszych przełomowych produktów i pierwszorzędnych usług. Nasza firma, zatrudniająca 30 000 osób w ponad 120 krajach, to idealne miejsce, by rozwijać swoją karierę zawodową.

Zbudowaliśmy silną pozycję na rynku, a w najbliższych latach planujemy osiągnąć jeszcze więcej i umocnić się na pozycji lidera. Aby zrealizować ten cel, poszukujemy utalentowanych pracowników pełnych pasji, którzy przyczynią się do dalszego rozwoju naszej organizacji. Czy chcesz do nas dołączyć?

ROZPOCZNIJ Z NAMI SWOJĄ KARIERĘ

Jeśli chcesz efektownie rozpocząć karierę i od samego początku mieć dużą odpowiedzialność, w żadnym innym miejscu nie zrealizujesz swych planów tak szybko i z taką energią. Pokaż nam swoje zaangażowanie, odwagę, pasję i ciekawość, a otrzymasz od nas nieograniczone możliwości, by pokazać, co naprawdę potrafisz.

Wciąż studiujesz, ale chciałbyś już zacząć pracę? Myślisz, że łączenie studiów, pracy i jeszcze do tego chociaż chwili odpoczynku jest niewykonalne? W HILTI możemy ci to ułatwić. Oferujemy elastyczne godziny pracy, tzw. flexi week. Pracujesz wtedy, kiedy możesz. Musisz wyjść wcześniej na popołudniowe zajęcia? Czeka cię trudny egzamin? HILTI będzie trzymać kciuki – rozłożymy pracę tak, żebyś swobodnie mógł uczestniczyć w zajęciach czy przygotować się do obrony pracy dyplomowej.

Rekrutacja Hilti

Ludzie, których zatrudniamy w Hilti, są pod pewnymi względami do siebie podobni. Jeśli zaprosimy Cię do udziału w procesie rekrutacji, będzie dla nas równie ważna jak dla Ciebie. W jej trakcie stanie się jasne (zarówno dla nas, jak i dla Ciebie), czy do siebie pasujemy. Dlatego podczas procesu rekrutacyjnego chcemy poznać jak najlepiej naszych potencjalnych pracowników. Każdy proces rekrutacyjny składa się z kilku etapów, które, w zależności od stanowiska, mogą się między sobą różnić.

Jak zaprezentować się z najlepszej strony

Chcielibyśmy Cię uspokoić i wesprzeć w przygotowaniach do rozmowy, dlatego zebraliśmy kilka rad udzielonych przez osoby, które być może poznasz osobiście. Mamy nadzieję, że okażą się pomocne, bez względu na to, czy to Twoja pierwsza rozmowa, czy masz już doświadczenie w rozmowach rekrutacyjnych.

Bądź sobą – chcemy się dowiedzieć, jaki/jaka jesteś naprawdę, nie bój się tego pokazać.

Zademonstruj pasję – jeśli angażujesz się bez reszty w działania charytatywne, chcemy o tym wiedzieć. Nie zastanawiaj się, czy to taktowne. Dla nas najważniejsza jest Twoja energia i charyzma.

Okaż ciekawość – poszukujemy osób z zapałem do nauki, odwagą do podejmowania wyzwań i pragnieniem udoskonalania wszystkiego, łącznie z samym sobą.

Mów otwarcie – to nie jest ankieta, więc nie musisz się obawiać „złych” odpowiedzi. Każdy ma mocne i słabe strony, a świadomość tych ostatnich i umiejętność rozmowy o nich to coś, co Cię wyróżni.

Przygotuj się – poświęć trochę czasu i przed spotkaniem zbierz informacje o naszej firmie.

Wyobraź sobie, że już masz tę pracę – dosłownie – że już pracujesz z osobami, z którymi właśnie rozmawiasz. Jeśli jesteś w stanie wyobrazić sobie siebie pracującego w tym towarzystwie, to znaczy, że jesteś we właściwym miejscu i podzielasz nasze wartości.

Mów szczerze – w naszej firmie najważniejszy jest człowiek, a dla nas najważniejsza jest osobowość. Jeśli poczujemy – Ty także – że pasujemy do siebie pod tym względem, wszystko jest na dobrej drodze. Dlatego nie zastanawiaj się, czy odpowiadać zgodnie z jakimś kluczem, według gotowego scenariusza.

Czuj się swobodnie – od wielu z naszych pracowników usłyszysz, że w momencie przybycia na rozmowę kwalifikacyjną poczuli się jak w domu. Jeśli i Ty to czujesz, będziesz już miał odpowiedź, czy pasujesz do Hilti.

I właśnie o to chodzi w rozmowie kwalifikacyjnej. Do zobaczenia. I powodzenia!