IMNS Polska Sp. z o.o. 1232 views

Follow
Something About Company

O firmie

Jeśli interesuje Cię cyberbezpieczeństwo i jest to obszar, w którym chcesz rozwijać swoje kompetencje to jesteśmy odpowiednią firmą dla Ciebie.

Wspieramy organizacje w zarządzaniu bezpieczeństwem informacji, technologicznie i organizacyjnie. Dostarczamy rozwiązania i pomagamy w projektowaniu i wdrażaniu odpowiednich mechanizmów zarządczych i kontrolnych. Posiadamy kompetencje w zakresie audytów bezpieczeństwa teleinformatycznego, zgodności z uznanymi standardami, regulacjami i rekomendacjami, takimi jak: Rekomendacja D, Wytyczne IT KNF, ISO 27001, Krajowe Ramy Interoperacyjności, RODO.

W ofercie posiadamy technologie uznanych producentów, specjalizujących się w ochronie informacji. Do rozwiązań tych należą m.in. zaawansowane zabezpieczenia brzegu sieci oraz usług udostępnianych w Internecie, rozwiązania do efektywnego zarządzającymi logami i ich korelacji, kompleksowe systemy ochrony i monitorowania zasobów i użytkowników, systemy zarządzania podatnościami oraz ryzykami technologicznymi i inne.

Zalety współpracy z IMNS

Jeśli chcesz doskonalić swoją wiedzę i zdobywać doświadczenie w zaawansowanych technologiach bezpieczeństwa IT, to zapraszamy do przesłania swojego CV.

Zalety współpracy z nami to między innymi: możliwość korzystania ze specjalistycznych szkoleń, indywidualna ścieżka rozwoju, kontakt z ekspertami technicznymi i możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie wdrażania najbardziej innowacyjnych zabezpieczeń i rozwiązań teleinformatycznych, praca w młodym zespole, niekorporacyjna atmosfera.

Współpracujemy z firmami z różnych branż i wielkości. Naszymi klientami są zarówno Banki Spółdzielcze jak i duże Banki komercyjne, urzędy miejskie i powiatowe urzędu pracy, ale również ZUS, Giełda Papierów Wartościowych, Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych i wiele innych znanych firm i instytucji.


The opportunity to complete internships No
Possibility of completing the diploma thesis IT - Cyber Security

Nothing Found

Company Information
    Total Jobs 0
  • Company size Up to 50 employees
  • Address Klecińska, 125
Connect with us