JABIL POLAND SP. Z O.O. 1271 views

Follow
Something About Company

Produkujemy urządzenia, których używasz na co dzień! Wdrażamy nowocześniejsze rozwiązania w obszarach elektroniki, projektowania, automatyzacji i produkcji. Jest to możliwe dzięki pasji i zaangażowaniu naszych pracowników, którzy w ponad 100 oddziałach na całym świecie opracowują i wytwarzają innowacyjne produkty dla najbardziej rozpoznawalnych światowych marek!

W Polsce zatrudniamy ok 3000 osób, a na świecie liczba ta przekracza 200 000 wyspecjalizowanych pracowników.

Jeśli jesteś fanem technologii, poszukiwaczem wiedzy i nowości, nie boisz się zmian i nowych wyzwań, Jabil jest miejscem dla Ciebie. Nasza firma ceni ludzi z pasją i inicjatywą. Otwiera drzwi życia zawodowego stawiającym pierwsze kroki, ale też chętnie zatrudnia pracowników z doświadczeniem zawodowym.

Wyślij do nas CV, a my zajmiemy się resztą. Oferujemy wsparcie w trakcie całego procesu rekrutacyjnego, a po jego pozytywnym zakończeniu pomagamy w relokacji, bez względu na miejsce, w którym obecnie przebywasz.

Szukamy studentów i absolwentów:

 • elektroniki
 • elektrotechniki
 • automatyki
 • mechaniki
 • mechatroniki
 • zarządzania produkcją
 • informatyki
 • logistyki

The opportunity to complete internships Yes
Staff statements "Jestem absolwentką biotechnologii, którą ukończyłam dwa lata temu na Politechnice Gdańskiej. Pracuję w Jabil’u od dziewięciu miesięcy jako Inżynier Jakości. To moja pierwsza poważna praca po studiach. Tutaj każdy nowy dzień i nowe zadanie jest swoistym wyzwaniem więc nie brakuje mi poczucia satysfakcji. Polecam to miejsce młodym oraz energicznym osobom, które nie boją się wyzwań i chcą się czegoś nauczyć." Milena, Inżynier Jakości "Lean Six Sigma ma dla nas duże znaczenie. Przykładem tego jest wykorzystywanie koncepcji Lean, która pomaga w usprawnianiu i udoskonalaniu procesów produkcyjnych i nie tylko. Wykorzystanie tej filozofii przejawia się przede wszystkim poprzez wdrażanie usprawnień (czyli tzw. kaizenów), takich jak na przykład optymalizacja stanowiska pracy. W ostatnim okresie wprowadziliśmy około 3500 kaizenów, dzięki czemu nasza firma stała się konkurencyjna zarówno pod kątem jakości jak i kosztów wytwarzania. Co miesiąc, w naszej firmie odbywają się warsztaty nazywane Kaizen Workshop, dzięki którym wprowadzamy duże zmiany w procesach wytwarzania." Piotr, Lean Manager

Nothing Found

Company Information
  Total Jobs 0
 • Company size Over 250 employees
 • Address ul. Miłosna 32, 82-500 Kwidzyn
Connect with us