JELCZ SP.ZO.O. 1323 views

Follow

This company has no active jobs

JELCZ SP.ZO.O.

About Us

JELCZ Sp. z o.o. została wpisana do rejestru handlowego Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Fabrycznej w dniu 30.11.2000r. pod nazwą “Komponenty Jelcz”. Działalność gospodarczą rozpoczęła 1 lipca 2001r.

Spółka powstała w wyniku przekształceń kapitałowych Zakładów Samochodowych JELCZ S.A., producenta znanych w Polsce autobusów, samochodów ciężarowych i samochodów pożarniczych marki JELCZ.

JELCZ Sp. z o.o. jest właścicielem praw do marki JELCZ, wszystkich znaków towarowych oraz całości praw do dokumentacji technicznej i produkcji pojazdów marki JELCZ wytworzonych począwszy od 1952r.

Przedmiotem działalności Spółki jest:

  • marketing,rozwój, techniczne przygotowanie, produkcja i sprzedaż samochodów ciężarowych marki JELCZ
  • produkcja i sprzedaż części zamiennych do pojazdów użytkowych marki JELCZ,
  • marketing, techniczne przygotowanie, produkcja i sprzedaż usług dla:

– rynku producentów pojazdów użytkowych kołowych i szynowych,

– producentów maszyn, urządzeń dla rolnictwa i budownictwa,

– producentów sprzętu AGD i sprzętu elektrotechnicznego

W 2007r. Spółka uzyskała koncesję nr B001/2007 na wytwarzanie i obrót wyrobami o przeznaczeniu wojskowym i policyjnym (na 50 lat).

W październiku 2012r. Spółka uzyskała uprawnienia do wytwarzania w zakresie montażu żurawi przenośnych i urządzeń technicznych do manipulacji kontenerami (hakowych systemów załadowczych) zamontowanych na uzbrojeniu i sprzęcie wojskowym .

Dysponujemy maszynami CNC do obróbki mechanicznej metali i obróbki tłocznej blach, wykwalifikowaną kadrą oraz prawie 70 letnim doświadczeniem w branży samochodowej i metalowej.
Klientom gwarantujemy spełnienie oczekiwań dotyczących jakości produktów i usług oraz warunków ich pozyskania.

Office Photos

*