JZO S.A. 583 views

Follow
Something About Company

POZNAJ NAS

JZO S.A. – Polski Ekspert Optyczny – od 1945 r. wspiera wzrok kolejnych pokoleń Polaków, dostarczając najwyższej jakości szkła okularowe, zapewniające doskonałą korekcję i ochronę wzroku. Firma od lat rozwija swoją działalność, inwestując w nowe technologie.

Laboratorium JZO S.A. jest jednym z najnowocześniejszych w Europie zakładów branży optycznej.

Spółka jest wyłącznym dystrybutorem soczewek Nikon w Polsce.

Od 2009 roku JZO S.A. jest częścią Grupy Essilor – światowego lidera branży optycznej z ponad 170-letnią tradycją, działającego w ponad 100 krajach, na 5 kontynentach i realizującego misję „Poprawa jakości życia poprzez poprawę widzenia”.

RAZEM Z NAMI ZADBAJ O WZROK MILIONÓW POLAKÓW!

Wzrok to jeden z najważniejszych zmysłów. Za jego pomocą odbieramy 80% docierających do nas bodźców. To dzięki najwyższej jakości szkieł okularowych dostarczanych przez JZO miliony Polaków mogą zobaczyć świat wyraźniej.

Naszą misję traktujemy poważnie. Tworząc tak innowacyjne i znakomite jakościowo produkty, wspieramy społeczność, organizując programy i akcje charytatywne:

 • Zobacz Lepszą Przyszłość

Program jest skierowany do  dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, m.in. podopiecznych domów dziecka. Wspólnie z innymi spółkami Grupy Essilor w Polsce, międzynarodową Fundacją Time for Vision oraz Fundacją Polki Mogą Wszystko realizujemy go od 2017 roku

Nasi pracownicy w ramach wolontariatu pracowniczego, po odbyciu odpowiednich szkoleń, odwiedzają dzieci w całej Polsce, prowadząc przesiewowe badania wzroku. Dzieci ze wskazaniem są kierowane na badania wzroku do specjalisty, a następnie na podstawie indywidualnej recepty otrzymują od nas bezpłatną parę okularów.

W ciągu 3 lat trwania programu przebadaliśmy blisko 12.000 dzieci w całej Polsce.

Za tę akcję w 2018 r. jako Grupa Essilor otrzymaliśmy tytuł Dobroczyńcy Roku.

 • Czas na wzrok 40+

Program edukacyjny w ramach którego upowszechniamy wiedzę na temat prezbiopii – przypadłości wzrokowej dotykającej osoby po 40 roku życia, polegającej na utrudnionym widzeniu z bliska. Prowadzimy szereg działań mających na celu zachęcenie  konsumentów w wieku 40+ do systematycznych badań wzroku i edukujemy  nt. szkieł progresywnych – najlepszego rozwiązania dla prezbiopów, które zapewnia wyraźne widzenie na każdą odległość.

www.czasnawzrok.pl

NASZE WARTOŚCI

W codziennej pracy kierujemy się wartościami, które przyświecają nam od ponad 7 dekad. Są to:

 • współpraca,
 • otwartość,
 • innowacyjność,
 • szacunek i zaufanie.

Stawiamy na dialog i otwartą komunikację – zarówno z naszymi pracownikami, jak i partnerami oraz klientami. W ten sposób budujemy pełne zaufanie, które traktujemy jako najwyższą wartość.

 


Languages ​​we speak Polish, English, French
The opportunity to complete internships Yes
Gallery
*

Nothing Found

Company Information
  Total Jobs 0
 • Branża Trade and sales, Production
 • Company size Up to 250 employees
 • Address ul. Ludwika Waryńskiego 12, 58-500 Jelenia Góra
Connect with us