LTS Poland Sp. z o. o. 263 views

Follow
Something About Company

LTS Poland to firma, która na rynku europejskim koncentruje się na oferowaniu optymalnych rozwiązań opartych na wiedzy i doświadczeniu w produkcji wysoce skomplikowanych, precyzyjnych komponentów.

Nasze biuro znajduje się we Wrocławiu, centrum jednego z najprężniej rozwijających się pod kątem produkcyjnym regionów w Polsce, dlatego też jesteśmy w stanie świadczyć usługi na rynku środkowo i wschodnioeuropejskim.

Przemysł produkcyjny  stale potrzebuje rozwoju i optymalizacji, aby być bardziej efektywnym i opłacalnym. LTS Poland dokonuje pełnej oceny i analizy projektów oraz określa wiarygodne i możliwe do osiągnięcia cele w zakresie zwiększenia efektywności i optymalizacji kosztów.

Współpracujemy z naszymi klientami, tworząc silną i trwałą więź. Oferujemy usługi wysokiej jakości,  oparte na podstawowych wartościach naszej firmy:

– Odpowiedzialność

– Uczciwość

– Zaangażowanie

Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu zespół LTS Poland dysponuje wiedzą z zakresu produkcji dużych serii (produkcja seryjna) jak i małych serii (produkcja jednostkowa)  precyzyjnych komponentów w wielu różnych materiałach.

W ostatnim czasie głównym zadaniem naszej firmy jest lokalizacja najlepszych kosztów narzędzi na całym świecie i zaoferowanie naszym Klientom redukcji kosztów w zużyciu narzędzi. Jesteśmy w stanie odnaleźć narzędzia skrawające od wielu największych producentów, w bardzo korzystnych cenach, w związku z tym, że współpracujemy bezpośrednio z przedstawicielami licznych producentów na całym świecie.
Co więcej, w tym roku uruchamiamy naszą własną markę narzędzi KOGU. Dzięki współpracy z japońską firmą zajmującą się produkcją stworzyliśmy linię narzędzi skrawających bardzo wysokiej jakości, w korzystnych cenach.

Languages ​​we speak Polish, English
The opportunity to complete internships Yes
The possibility of carrying out a student project Yes
Possibility of completing the diploma thesis Counseling, consulting, Wholesale and retail trade, Trade and sales, Logistics, shopping, transport, Mechanics

Nothing Found

Company Information
Connect with us