MAHLE 2341 views

Follow

This company has no active jobs

MAHLE

About Us

MAHLE jest wiodącym, międzynarodowym partnerem dla rozwoju i dostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego, a także pionierem przyszłej mobilności. Dzięki naszemu portfolio produktów zajmujemy się wszystkimi kluczowymi kwestiami związanymi z technologią napędową i klimatyzacją – zarówno w przypadku napędów z silnikami spalinowymi, jak i e-mobilności. Obecnie około 78 000 pracowników pracuje nad innowacyjnymi produktami w 170 lokalizacjach produkcyjnych i 16 głównych centrach badawczo-rozwojowych.

MAHLE Shared Services Poland Sp. z o.o. zlokalizowane jest we Wrocławiu. Nadrzędnym celem działalności przedsiębiorstwa jest wsparcie globalnych struktur grupy MAHLE w zakresie obsługi procesów finansowych i IT. Główne zadania spółki to konsolidacja i standaryzacja procesów, zwiększenie ich wydajności i jakości. Dział IT realizuje wsparcie operacyjne procesów IT w zakresie aplikacji biznesowych (głównie system SAP ERP), infrastruktury IT, end-user computing. Ponadto świadczy usługę Service Desk w systemie 24/7, dla spółek w Niemczech, Austrii, Polsce i Wielkiej Brytanii.

MAHLE Behr w Ostrowie Wielkopolskim jest częścią Grupy MAHLE od 2015 r. Zakład specjalizuje się w produkcji komponentów chłodzenia do samochodów spalinowych, hybrydowych i elektrycznych. Tutaj działa również największe w regionie Centrum Badawczo-Rozwojowe gdzie niemal 400 pracowników opracowuje, wytwarza i testuje rozwiązania wdrażane w zakładach MAHLE na całym świecie. Centrum R&D skupia się na rozwoju i badaniach układów chłodzenia dla silników i zestawów akumulatorów na potrzeby największych producentów samochodów na świecie. Od 2017 roku działa tutaj również centrum obsługi logistycznej dla dużej części zakładów MAHLE w Europie.

MAHLE Polska w Krotoszynie wytwarza następujące produkty: tuleje cylindrowe dla samochodów ciężarowych i osobowych, tuleje wielkogabarytowe, zestawy cylindrowo tłokowe (zestawy naprawcze), prowadnice zaworowe, wkładki tłokowe, tłoki i zawory.

MAHLE Aftrermarket w Psarach koło Wrocławia, zostało uruchomione w 2020 r. To centrum logistyczne produktów do zarządzania temperaturą do samochodów osobowych, ciężarowych, pojazdów rolicznych i maszyn budowlanych.

 

Office Photos

*******