Marsdev.pl sp. z o.o. 55 views

Follow
Something About Company
MarsDev.pl to coś więcej niż zwykły sklep. Nasza pasja do multimediów samochodowych pozwala nam wczuć się w rolę klienta, dzięki czemu dokładnie znamy Wasze oczekiwania. W naszej ofercie z pewnością znajdziecie to czego szukacie.
Nasza przygoda ze stacjami multimedialnymi na Androidzie zaczęła się w 2016 roku. Główną misją, która przyświecała nam od początków istnienia było połączenie naszej pasji z potrzebami klientów. Zauważyliśmy ogromny deficyt nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie nawigacji samochodowych w Polsce. Stąd naszą główną specjalizacją są samochodowe stacje multimedialne z androidem.
Od lat śledzimy rynek związanymi z radiami 2din na Androida. Szukanie skutecznych rozwiązań oraz oferowanie idealnych produktów to nasze podstawowe zadania, dzięki którym mogą Państwo zaspokoić swoje potrzeby. Na przestrzeni wielu lat staramy się wzmacniać to w czym jesteśmy najlepsi, a przy okazji usuwać to co zbędne. Pełne skupienie na celu oraz wyjście naprzeciw najśmielszym oczekiwaniom klientów pozwoliło nam zostać prawdziwym potentatem tej branży w Polsce.

Wyróżniamy się na tle konkurencji

Przed rozpoczęciem naszej działalności mieliśmy już pewne doświadczenie z tą branżą. Było to jednak doświadczenie z perspektywy klienta, a nie producenta lub dystrybutora. Byliśmy więc w roli, w której dzisiaj są nasi klienci. Niestety w tamtym momencie nasza styczność z tą branżą nie była zbyt miła. Wszystkie firmy, które działały w tamtym czasie sporo odbiegały od naszych wyobrażeń. Krótko mówiąc nie były one godne zaufania. Niestety niektóre z tych firm wciąż działają na rynku do dzisiaj i teoretycznie są naszą konkurencją. Możecie zapytać, dlaczego teoretycznie? Otóż odpowiedź jest prosta. Firmy te często oferowały wątpliwej jakości sprzęt. Nie ma nic gorszego niż zakup nawigacji samochodowej z androidem, która notorycznie nas denerwuje.
Wiemy, że sklep MarsDev.pl z całą pewnością świadczy usługi na sporo wyższym poziomie niż pozostałe firmy. Dotyczy to nie tylko wysokiej jakości oferowanego sprzętu, ale również całej otoczki z nim związanej, poczynając od realizacji zamówienia, poprzez cały proces wysyłki, a kończąc na zadowoleniu klienta po ukończeniu transakcji.
Zakładając naszą firmę mieliśmy na celu stworzenie marki, w której sami chętnie robilibyśmy zakupy i z przyjemnością wracali ponownie.

Oferujemy sprawdzony sprzęt z pewnego źródła

Wieloletnia obecność w tej branży pozwoliła nam nawiązać bezpośrednie kontakty z producentami sprzętu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować sprzęt najwyższej jakości w odpowiednio atrakcyjnych cenach. Zarówno radia 2din z androidem jak i dedykowane nawigacje samochodowe.

Nawiązujemy szczere relacje z klientami

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem. Z tego powodu Wasze zdanie również ma dla nas ogromne znaczenie, ponieważ wszelkie uwagi oraz wskazówki są pewnego rodzaju drogowskazem, wedle którego się rozwijamy. Z perspektywy ostatnich lat to właśnie Wy jako nasi klienci przyczyniliście się w głównej mierze do naszego ogromnego rozwoju. Dzięki temu wszyscy czerpiemy z tej wspólnej relacji to co najlepsze.

Dbamy o środowisko

Jako, że jesteśmy firmą zgranych, młodych, energicznych oraz pozytywnie nastawionych do świata osób, to staramy się również prowadzić nasze działania w sposób nie zagrażający środowisku. Kupując u nas radia 2din z Androidem bądź nawigacje 2din z androidem otrzymujecie od nas paragon bądź fakturę z numerem BDO. Jesteśmy w pełni świadomi występujących obecnie globalnych problemów, stąd dokładamy wszelkich starań, aby w możliwie jak największym stopniu zadbać o naturę.
Pamiętajcie, że stawiając na MarsDev.pl możecie przyczynić się do szerzenia wyznawanych przez nas wartości, co wspólnie pomoże nam zmieniać świat na lepsze.

Languages ​​we speak Polish, English, Russian
The opportunity to complete internships Yes
The possibility of carrying out a student project Yes

Nothing Found

Company Information
Connect with us