MATERIALISE S.A. 747 views

Follow

This company has no active jobs

MATERIALISE S.A.

About Us

Materialise to innowacyjna, dynamicznie rozwijająca się belgijska firma, założona w 1990 roku. Światowy lider technologii przyrostowych, dostarczający niezwykłe rozwiązania klientom działającym w wielu branżach przemysłowych np. automotive, lotnictwo i medycyna. Zatrudniamy ponad 2000 pracowników na całym świecie. Naszą misją jest tworzenie innowacji dla lepszego i zdrowszego świata, dzięki wykorzystywaniu autorskiego oprogramowania i technologii druku 3D.

Z siedzibą w Leuven w Belgii i oddziałami na całym świecie, Materialise jest dostawcą oprogramowania do wytwarzania przyrostowego (AM) i zaawansowanych usług druku 3D w wielu różnych branżach, w tym medycynie, motoryzacji, lotnictwie, sztuce i wzornictwie oraz dla produktów konsumenckich. Materialise jest zaangażowane w wykorzystywanie druku 3D i AM do zastosowań przemysłowych i medycznych, poprzez dostarczanie rozwiązań biomedycznych i klinicznych, takich jak przetwarzanie obrazów medycznych i symulacji zabiegów chirurgicznych oraz opracowanie unikalnych rozwiązań do prototypowania dla swoich klientów.

Usługi wytwarzania przyrostowego w Materialise opierają się na wielu rewolucyjnych technologiach, w tym min. na: Stereolitografii, SLS – spiekanie laserowe, FDM i VC – odlewanie próżniowe. W Materialise działa ponad 100 maszyn 3D, drukujących ponad 400.000 części rocznie, co sprawia, że ​​firma jest jedną z największych fabryk druku 3D na świecie. Ponadto, zespół wyspecjalizowanych projektantów i inżynierów CAD obsługuje klientów w zakresie dedykowanego designu dla druku 3D.

Office Photos

***