Mister Spex GmbH 631 views

Follow
Something About Company

Firma Mister Spex z siedzibą w Niemczech, w Berlinie, jest wiodącą firma na terenie Niemiec zajmująca się sprzedażą okularów przez Internet. Jest na rynku już 11 lat i stale mocno się rozwija i rośnie. Misją firmy jest zostać wiodącą marką w Europie sprzedającą okulary w internecie. Firma nie działa już tylko w Niemczech, ale i także w kilku innych krajach Europy, jak: Austria, Szwajcaria, Hiszpania, Skandynawia, Francja.
Serce firmy bije się w Berlinie. Tutaj znajduje się część logistyczna, warsztat, działy PR, HR, IT, Marketing oraz dwa firmowe sklepy, w których klienci, którzy nie chcą dokonywać zakupów w internecie, mogą udać się osobiście i wybrać dogodne dla siebie okulary.


Languages ​​we speak Polish, English, German
The opportunity to complete internships Yes
The possibility of carrying out a student project No
Possibility of completing the diploma thesis No
Employee prospects Dla absolwentów mówiących po niemiecku posiadamy ogromne perspektywy zatrudnienia w wielu działach Firmy, np.: - optycy do pracy w warsztacie i w sklepach w Berlinie ( w języku niemieckim i w angielskim) -osoby do pracy w Call Center dla klientów ( język angielski lub niemiecki) -osoby do pracy w marketingu i online marketingu (w języku niemieckim) -osoby do pracy w logistyce ( w języku polskim, niemieckim lub w angielskim) -kierownicy zmian na produkcji i w warsztacie (w języku niemieckim) -obsługa klienta w sklepach optycznych ( w języku niemieckim i w angielskim)
Gallery
*

Nothing Found

Company Information
Connect with us