Aliaxis Poland Sp. z o.o. 780 views

Follow
Something About Company

Łączymy siłę globalnej grupy z różnorodnością i pasją naszych lokalnych zespołów. Koncern Aliaxis jest firmą rodzinną, skupiającą zaangażowanych ludzi z bogatym doświadczeniem, wiedzą i duchem przedsiębiorczości, którzy tworzą innowacyjne i zrównoważone rozwiązania, wpływające na nurt naszego życia. Jeśli chcesz przyczynić się do kreowania lepszego jutra, tutaj znajdziesz świetne miejsce, aby rozpocząć.

Bardzo poważnie traktujemy zagadnienia związane ze zdrowiem i bezpieczeństwem. Wiemy też, jaki wpływ na dobre samopoczucie w pracy daje posiadanie przestrzeni do dostarczania wyników na swój własny sposób. Wszyscy nieustannie poszukujemy możliwości podnoszenia naszych umiejętności i poszerzania wiedzy. Na jakimkolwiek etapie swojej kariery znajdziesz się w Aliaxis, będziemy zachęcać Cię do dalszego rozwoju i odkrywania nowego wspólnie z nami.

Entuzjazm i pomysłowość pokoleń przedsiębiorców połączyły się, aby stworzyć naszą międzynarodową firmę. W Aliaxis koledzy na wszystkich poziomach pomogą Ci rozwijać Twoje talenty. Jesteśmy pracodawcą oferującym równe szanse, działającym na całym świecie – czerpiemy siłę z naszej różnorodności, aby w pełni wykorzystać możliwości międzyregionalne, co oznacza, że ​​możesz również znaleźć pracę w środowisku międzynarodowym.

Dołącz do nas, aby we współpracy z naszymi Klientami, pomóc projektować i dostarczać kompletną gamę wiodących w branży rozwiązań w zakresie wody i energii na wszystkich kontynentach świata.


Languages ​​we speak Polish, English
The opportunity to complete internships Yes
The possibility of carrying out a student project Yes
Possibility of completing the diploma thesis Chemistry, Environmental Protection, Production, Quality management
Gallery
*

Nothing Found

Company Information
Connect with us