PLANART Sp z o.o. 2175 views

Follow
Something About Company

Biuro projektowe architektoniczno – urbanistyczne z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji – od projektu do kierowania budową, a także doradztwo inwestycyjne na każdym etapie. Wykonujemy projekty wnętrz, koncepcyjne, budowlane i wykonawcze budynków mieszkalnych, usługowych i produkcyjnych oraz innych obiektów.

Zespół projektowy o zróżnicowanej strukturze demograficznej zapewnia zarówno duże zasoby wiedzy bazujące na doświadczeniu, jak i świeżość pomysłów oraz kreatywność i niekonwencjonalne podejście. Wychodzimy z założenia, że nie ma tematów, których nie da się rozwiązać, a jedynie takie, którym trzeba poświęcić trochę więcej czasu wychodząc poza standardowe schematy projektowania.


The opportunity to complete internships Yes
The possibility of carrying out a student project Yes
Employee prospects Nasi młodsi projektanci prowadzą projekty samodzielnie od początku procesu inwestycyjnego, aż do jego zakończenia ze zróżnicowanym nadzorem głównych architektów - w zależności od ich wiedzy i umiejętności. W miarę zdobywania doświadczenia i wiedzy rośnie stopień skomplikowania powierzanych im tematów oraz samodzielności podejmowanych działań. Rozwiń się pod naszym nadzorem i zostań samodzielnym architektem!

Nothing Found

Company Information
    Total Jobs 0
  • Company size Less than 10 employees
  • Address B. Krzywoustego 3a, 56-400 Oleśnica
Connect with us