Pre-Fabrykat Sp. z o.o. 56 views

Follow
Something About Company

PRE-FABRYKAT GENERALNY WYKONAWCA ROBÓT BUDOWLANY

Jako generalny wykonawca robót budowlanych, dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie wyceny, projektu i realizacji obiektów głównie na Dolnym Śląsku. Mamy 20-letnie doświadczenie w budownictwie. Zrealizowaliśmy wiele różnych projektów, z których część powstała w systemie „zaprojektuj-wybuduj”.

Zajmujemy się budową dużych inwestycji w sektorze publicznym i prywatnym, ale również, jako deweloper realizujemy własne projekty.

Nie ograniczamy się do jednej specjalności. Budujemy obiekty przemysłowe, mieszkaniowe, kompleksy sportowo-rekreacyjne, oświatowe i użyteczności publicznej. Realizujemy również rewitalizacje przestrzeni publicznych i obiektów zabytkowych.

NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami. Naszym celem jest zapewnienie zgodności jakości prac z normami budowlanymi, dokumentacją projektową oraz naszym wewnętrznym systemem jakości, Norma ISO 9001.

Dążymy do utrzymania najwyższych standardów jakości naszych usług dzięki częstym szkoleniom, ciągłemu doskonaleniu, rozwojowi, a przede wszystkim skrupulatnej kontroli jakości. Stawiamy na pracę zespołową, a przede wszystkim na komunikację wszystkich działów z budową, zaczynając od wsparcia technicznego, zaopatrzenia, księgowości na kadrach kończąc. Dzięki temu, możemy myśleć elastycznie i stosować najlepsze rozwiązania na budowie.

Tego też oczekujemy od nowych pracowników. Zaangażowania, otwartości, chęci rozwoju. Wierzymy, że nie zawsze brak doświadczenia zawodowego oznacza brak kompetencji i umiejętności, dlatego szansę dajemy chętnym i ambitnym.

Zapraszamy do współpracy

 


Languages ​​we speak Polish

Nothing Found

Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża Construction
  • Company size Up to 250 employees
  • Address Miłków, ul. Brzezie Karkonoskie 2
Connect with us