Qodeca 503 views

Follow

This company has no active jobs

Qodeca

About Us

Qodeca to software house, specjalizujemy się tworzeniu systemów wspierających zarządzanie jak i komunikację przedsiębiorstw z ich klientami. Mamy na swoim koncie także aplikacje mobilne i produkty typu SaaS dla startupów ze słonecznej Kalifornii. Większość naszych klientów to firmy spoza branży IT. Reprezentują wiele różnych sektorów i podejść do biznesu co pod względem domeny biznesowej skutkuje bardzo zróżnicowanymi projektami.

 

Wspieramy naszych klientów na każdym etapie życia tworzonego oprogramowania. Pomagamy zdefiniować cele biznesowe, przygotować projekt systemu i przeprowadzić implementację. Pracujemy także przy późniejszym utrzymaniu i rozwoju wcześniej stworzonego rozwiązania. Nie zostawiamy naszych klientów samych sobie, traktujemy ich jak partnerów i wspieramy naszą wiedzą.

 

W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze dostępne w danym czasie technologie. Bazą naszego stosu technologicznego są rozwiązania Microsoftu. Wykorzystujemy bardzo mocno chmurę Azure jak i całą platformę .NET. Jeżeli potrzebujemy języka skryptowego to stawiamy głównie na JavaScript i Node.js a po stronie frontendu rządzi Angular i React.

Office Photos

***