Segesta sp.z o.o. s.k. 1082 views

Follow
Something About Company

Segesta Candela spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

to wielobranżowe instalacyjne biuro projektowe z Wrocławia o długoletniej tradycji.

W 2018 r. nastąpiło połączenie doświadczenia i dorobku dwóch spółek:

  • Candela Biuro Inżynierskie branży elektrycznej – działającej od 1995 r., której nazwa nawiązuje do nazwy jednostki światłości układu SI,
  • Segesta Biuro Projektowe branż instalacyjnych – działającej od 2004 r., której nazwa pochodzi od nazwy doskonale zachowanej starożytnej świątyni zlokalizowanej na Sycylii.

Powstała w ten sposób nowa, dynamiczna, wielobranżowa struktura, która wsparta na filarach rzetelnej pracy i kwalifikacji, która ma na celu dostosowanie do aktualnych wymagań rynku inwestycyjnego.

Biuro w nowej formule organizacyjnej zapewnia wysoką jakość wykonania dokumentacji projektowej, przy zachowaniu konkurencyjności cen i atrakcyjnych terminów realizacji.

Przyjmowane w projektach rozwiązania wyróżniają się ekonomiką i nowoczesnością oraz wzajemną koordynacją wszystkich instalacji:

  • instalacji sanitarnych i gazowych,
  • wentylacji, klimatyzacji i ciepłownictwa,
  • instalacji elektrycznych,
  • instalacji telekomunikacyjnych,
  • instalacji teletechnicznych i niskoprądowych.

Zapraszamy do zapoznania się z efektami działalności naszego biura, z naszymi pomysłami na przygotowanie inwestycji, na nasycenie projektowanych budynków nowoczesnymi instalacjami zapewniającymi min. odpowiedni poziom komfortu powietrza, przyjazne energooszczędne oświetlenie oraz automatyzację funkcjonowania zintegrowanych systemów budynkowych zapewniających ekonomikę i bezpieczeństwo eksploatacji.

 

Dodatkowe informacje o Segesta Candela uzyskają Państwo:

 

  • na naszej stronie internetowej: segesta.pl
  • w kontakcie mailowym: biuro@segesta.pl
  • pod numerami telefonów +48 (71) 348 75 89, 372 80 45

Languages ​​we speak Polish, English
The opportunity to complete internships Yes
The possibility of carrying out a student project Yes
Possibility of completing the diploma thesis Electricity
Employee prospects Podstawą rozwoju i sukcesu naszej firmy jest kreatywny i zaangażowany zespół, który wykonuje swoją pracę z pasją i satysfakcją. Dbamy o pracowników gwarantując im ciekawą ścieżkę kariery, rozwój osobisty i zawodowy poprzez szkolenia i dbałość o wzrost kwalifikacji. Oferujemy pracę zarówno doświadczonym projektantom z uprawnieniami jak i młodym inżynierom, chcącym zdobyć wiedzę, doświadczenie i uprawnienia.
Gallery
*

Nothing Found

Company Information
Connect with us