Sente 138 views

Follow
Something About Company

Poznaj nas

CO ROBIMY?

Jesteśmy firmą tworzącą oprogramowanie dla biznesu, mocno dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Projektujemy systemy IT, podążając za oczekiwaniami klientów i dzieląc się naszym doświadczeniem.

W Sente wierzymy, że tylko te projekty, które stawiają na pierwszym miejscu efektywność i rozwój są warte realizacji. Nasze elastyczne rozwiązania informatyczne wspierają szybko rozwijające się firmy w całej Polsce. Widzimy, jak nasza codzienna praca przekłada się na konkretne efekty biznesowe.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Lubimy uczyć się nowych rzeczy

Rozwój jest dla nas bardzo ważny – to dzięki zdobywaniu nowych kompetencji i doskonaleniu tych, które już mamy, czujemy, że “nie stoimy w miejscu”. Skupiamy się zarówno na poszerzeniu naszych umiejętności technicznych, biznesowych jak i tzw. “miękkich”. Wybór ścieżek, które temu służą jest u nas bardzo duży – organizujemy cykle szkoleniowe (w ostatnim czasie: m.in. SCRUM/Agile, komunikacja NVC), uczestniczymy w konferencjach, warsztatach i szkoleniach oraz regularnie zaopatrujemy naszą firmową biblioteczkę w nowości książkowe. Mamy także możliwość nauki języka angielskiego – lekcje odbywają się w biurze i są w pełni bezpłatne dla uczestników.

Dbamy o wdrożenie nowej osoby do pracy

Każda z nowo zatrudnionych osób współpracuje w pierwszym okresie z dedykowanym opiekunem. Dla nowych osób szykujemy indywidualny plan wdrożenia oraz pakiet szkoleń, które pozwalają rozwinąć odpowiednie umiejętności i przygotować do samodzielnego realizowania zadań. Wymieniamy się regularnie informacjami o postępach podczas całego okresu wdrożenia.

Świętujemy wspólnie ważne wydarzenia

W ostatnich latach mamy wiele okazji do wspólnego świętowania – celebrujemy nasze mniejsze i większe sukcesy, cieszymy się z wyróżnień, nagród i doceniamy wkład całego Zespołu Sente w ich osiąganie. 2020 rok był dla nas wyjątkowy, gdyż Sente obchodziło 20 urodziny 🙂

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem

Mamy w naszym gronie wielu znakomitych specjalistów, którzy chcą i potrafią dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami. Na co dzień chętnie uczymy się od doświadczonych kolegów i koleżanek z pracy. Organizujemy bezpłatne warsztaty dla studentów i absolwentów, podczas których opowiadamy o najlepszych praktykach programistycznych i pokazujemy, jak przełożyć teorię na praktykę biznesową.


Languages ​​we speak Polish
Gallery
*

Nothing Found

Company Information
Connect with us