Sollers Consulting 250 views

Follow
Something About Company

Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą specjalizującą się we wdrożeniach oprogramowania, wspierającą branżę finansową w transformacji biznesu. To co nas wyróżnia to zdolność efektywnego łączenia wiedzy biznesowej z kompetencjami w wiodących technologiach. Nasz zespół liczący obecnie 700 specjalistów biznesowych i IT, zrealizował projekty dla przeszło 100 grup finansowych z całego świata, takich jak Allianz, Axa, LV=, BNP Paribas Cardif, Basler, Generali, Zurich, Santander Consumer Bank i ING.

W Sollers najbardziej cenimy sobie przyjazną atmosferę, integrację oraz pracę zorientowaną na sukces zespołu. Wyniki regularnie przeprowadzanych ankiet satysfakcji są dowodem na to, że pracownicy dobrze się u nas czują. Jest to dla nas kluczowy wskaźnik, ponieważ stawiamy na długotrwałą współpracę. W naszych biurach tworzymy zgrany zespół programistów i ludzi biznesu. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, plan opieki medycznej, ubezpieczenie na życie oraz możliwość udziału w zajęciach sportowych.


Languages ​​we speak Polish, English, French, German
The opportunity to complete internships Yes
Employee prospects W Sollers Consulting jesteśmy otwarci zarówno na osoby stawiające pierwsze kroki zawodowe, jak i osoby z bogatszym doświadczeniem. Do działu Software Development prowadzimy rekrutację ciągłą. Od studentów i świeżo upieczonych absolwentów oczekujemy przede wszystkim solidnych podstaw programowania obiektowego (m.in. Java), zdolności logicznego myślenia oraz co najmniej komunikatywnej znajomości języka angielskiego (język niemiecki jest dodatkowym atutem). Z uwagi na dynamiczną pracę projektową cenimy sobie kandydatow o elastycznym podejściu, chętnych do pracy w różnych technologiach i gotowych do nieustannego podnoszenia kompetencji.

Nothing Found

Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża IT-Software development
  • Company size Over 250 employees
  • Address Koszykowa 54, Warszawa 00 - 675
Connect with us