Wazdan Services Limited 579 views

Follow

This company has no active jobs

Wazdan Services Limited

About Us

Zadaniem Wazdan Services Limited jest kompleksowa obsługa marki Wazdan™.

 

Wsparcie obejmuje finanse, marketing, HR, IT oraz techniczną i biznesową obsługę klienta. Nasz team tworzy projekty informatyczne skupione na kompleksowej produkcji gier—programowanie, tworzenie grafik, animacji, ścieżki dźwiękowej, a także projektowanie z zakresu UX i UI. Wspieramy również w projektowaniu systemów backendowych, rozwijaniu platformy komunikacji z klientami i analizie danych.

 

Wieloletnie doświadczenie na rynku międzynarodowym, wypracowane procedury i standardy, niekorporacyjna kultura pracy oraz skupienie się na jakości produktu i zadowoleniu klienta, pozwala nam tworzyć innowacyjne rozwiązania dostępne w setkach kasyn na całym świecie.

 

Głównym źródłem wysokich wyników jest zorientowana na ludzi kultura pracy. Odpowiedzialność, uczciwość, innowacja, efektywność i zaangażowanie, to tylko niektóre z wartości, jakie wyznajemy jako firma. Wartości te łączą nas i inspirują do codziennej pracy. Każdy członek #TeamWazdan czuje się częścią zespołu i przyczynia do jego międzynarodowego sukcesu.

 

Wazdan kieruje się zasadą, że największym kapitałem są ludzie. Dlatego jesteśmy dumni z możliwości stałego poszerzania naszego zespołu o nowe talenty i maksymalizowania ich potencjału.