ZEHNDER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 498 views

Follow
Something About Company

Firma Zehnder Polska Sp. z o.o. powstała w roku 2002. Jest składnikiem Szwajcarskiego koncernu Zehnder Group.

Ciekawostką jest fakt, że Zehnder zaczął działania od produkcji… motocykli. Począwszy od 1930 roku, po zaniechaniu produkcji motocykli, Grupa Zehnder stała się przedsiębiorstwem aktywnym na światowych rynkach. Proces rozwoju nie skończył się bynajmniej na tym etapie. Od początku nowego stulecia przekształcono działalność ze zorientowanej na produkcję pełnej palety znakomitych grzejników na profil dostawcy rozwiązań dla doskonałego jakościowo, optymalnego i komfortowego klimatu wnętrz. Obejmują one obecnie także systemy ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego (promienniki), systemy rekuperacji z odzyskiem ciepła oraz filtracji powietrza. Ta zmiana wytwarzanego asortymentu już na zawsze odcisnęła piętno na firmę. To przecież Zehnder wyprodukował pierwszy w historii ogrzewnictwa grzejnik stalowy i łazienkowy! Obecnie jest to drugi na świecie, co do wielkości obrotu, koncern produkujący grzejniki. Zehnder ma zakłady produkcyjne w 12 krajach.

W 2002 roku powstał oddział Zehnder Polska, który swym dynamicznym rozwojem szybko dołączył do grona liderów Grupy Zehnder. W Bolesławcu ulokowany jest specjalistyczny zakład grzejników łazienkowych z produkcją w technologii laserowej, piecowej i zgrzewania krzyżowego.

Zehnder jest specjalistą w dziedzinie zdrowego, energooszczędnego klimatu wnętrz. Bogata i przejrzysta oferta obejmuje cztery sektory produktów i pozwala zaproponować

klientom odpowiedni produkt, idealny system i właściwy serwis dla każdego rodzaju projektów – od nowego budownictwa po rynek wtórny, od domu jedno- lub wielorodzinnego po obiekt zakładowy.

 

Wyjątkowe dekoracyjne grzejniki łazienkowe i pokojowe Zehndera uczynią wnętrze nie tylko cieplejszym, ale również piękniejszym. Zostały zaprojektowane przez znanych projektantów i przekonują doskonała funkcjonalnością.

Komfortowa wentylacja firmy Zehnder jest energooszczędna i zapewnia zdrowy klimat wnętrza. Nie tylko korzystnie wpływa na dobre samopoczucie mieszkańców, ale i zwiększa wartość nieruchomości.

Systemy ogrzewania i chłodzenia sufitowego pod marką Zehnder zapewniają komfortowe i energooszczędne ogrzewanie oraz chłodzenie. Poza tym są optymalnie dopasowane do każdego wnętrza.

Systemy filtracji powietrza (Clean air solutions) oferowane przez firmę Zehnder ograniczają zawartość pyłu w powietrzu, zapewniają zdrowszy klimat w miejscu pracy i zmniejszają koszty czyszczenia.


Languages ​​we speak Polish, English
Gallery
****

Nothing Found

Company Information
Connect with us