ZF Group 3737 views

Follow
Something About Company

ZF Group jest globalnym koncernem technologicznym, który dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji. Dzięki bogatemu portfolio, koncern oferuje zintegrowane rozwiązania w obszarze mobilności producentom pojazdów, firmom przewozowym oraz start-upom. ZF nieustannie ulepsza swoje rozwiązania w obszarach digitalizacji i automatyzacji, aby umożliwić pojazdom widzenie, myślenie i działanie („see. think. act”).

W 2018 r. sprzedaż Grupy ZF wyniosła 36,9 miliardów euro. Firma zatrudnia 149 tysięcy pracowników w około 230 lokalizacjach w 40 krajach na świecie. Firma inwestuje każdego roku ponad sześć procent wartości swojej sprzedaży w prace badawczo-rozwojowe.

Grupa ZF prowadzi w Polsce działalność w 6 lokalizacjach: Bielsku-Białej, Czechowicach-Dziedzicach, Częstochowie, Gliwicach, Łodzi i Warszawie. W 2018 r. Grupa ZF w Polsce osiągnęła sprzedaż na poziomie 580 milionów złotych i zatrudniała 7,850 osób (na dzień 31.12.2018). Obszar działalności ZF w naszym kraju jest bardzo szeroki i obejmuje zakłady produkcyjne, centra inżynieryjne, centra usług wspólnych takich jak IT, finanse, zakupy czy rekrutacja oraz dział ZF Aftermarket.

 


Languages ​​we speak Polish, English
The opportunity to complete internships Yes
The possibility of carrying out a student project No
Possibility of completing the diploma thesis Research and development

Nothing Found

Company Information
Connect with us