Asystent Projektanta/Designer Assistant 1809 views

Job Expired

Opis stanowiska:

opracowywanie dokumentacji sieci i instalacji elektrycznych i teletechnicznych dla budynków kubaturowych i liniowych

–  opracowywanie koncepcji  i projektów  oświetleniowych  wraz z ich prezentacją, w tym wizualizacją

–  opracowywanie inwentaryzacji budowlanych

–  przygotowywanie zestawień materiałowych

–  koordynacja obiegu dokumentacji projektowej na etapie projektu i realizacji

–  odpowiedzialność  za prawidłowe prowadzenie oraz terminowość realizacji dokumentacji projektowej

Wymagania:

–  wykształcenie techniczne w kierunku elektrycznym lub pokrewnym (np. budowlanym)

– znajomość środowiska CAD oraz pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint), programu DIALUX, ew. RELUX

–  umiejętność pracy w zespole i  zarządzania czasem pracy

–  mile widziana znajomość narzędzi w zakresie profesjonalnej wizualizacji jak Adobe Photoshop, 3DS Max itp.

–  rzetelność, komunikatywność, kreatywność, motywacja

–  dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

–  umowę o pracę

–  szkolenia kierunkowe, rozwój i doskonalenie zawodowe i osobiste

–  współpracę z kluczowymi partnerami w kraju i za granicą

–  wysoką kulturę pracy

–  pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Zwracamy się o zamieszczenie w przesłanych dokumentach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informujemy, że na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r., Administratorem danych osobowych Kandydatów do pracy jest Mariusz Świder prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą
Pracownia Elektryczna Mariusz Świder, z siedzibą w Kołobrzegu, ul. Matejki 8/3, 78-100 Kołobrzeg, Polska, tel. +48 508 116 370, zwanym dalej Pracownią Elektryczną.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Pracowni Elektrycznej zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracownię Elektryczną. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego lub 1 roku w przypadku gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach.

www.pracownia-elektryczna.com

More Information

  • This job has expired!