CAD Designer/Praktykant/Stażysta 1212 views23 applications

Job Expired

Myśląc o przyszłości stawiasz na swój rozwój? Chcesz być częścią kreatywnego zespołu inżynierów?

Firma Key Solutions daje możliwość uczestnictwa w interesujących projektach z branży Automotive.

Jesteśmy międzynarodowym biurem usług inżynieryjnych. Posiadamy oddziały na terenie Polski, Niemiec oraz Czech. Naszym Klientom świadczymy usługi rozwoju produktu w obszarze konstrukcji. Prowadzimy projekty dla największych koncernów w branży motoryzacyjnej. Możesz być częścią tego świata. Oferujemy Ci możliwość wykazania się i kierowania własną przyszłością.  Możesz rozpocząć z nami nową, pełną wyzwań drogę zawodową.

Aktualnie poszukujemy młodych i ambitnych konstruktorów do projektów mechanicznych (sheet metal) z co najmniej podstawową znajomością systemu Siemens NX oraz  językiem angielskim.

CAD Designer – Praktykant/Stażysta

Miejsce pracy – Wrocław

Zakres obowiązków

  • wspieranie inżynierów w procesie projektowania,
  • projektowanie części (sheet metal) w branży mechanicznej,
  • tworzenie konstrukcji bryłowej w programie Siemens NX,
  • tworzenie dokumentacji technicznej.

Oferujemy

  • możliwość zdobycia know – how które posiadamy w naszym biurze,
  • pomoc przy realizacji projektów dla największych graczy na rynku automotive,
  • możliwość rozwoju zawodowego – zatrudnienie po okresie praktyk/stażu.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (miele widziane: Mechanika i Budowa Maszyn) lub w trakcie studiów,
  • „zmysł” do rozwiązań technicznych,
  • kreatywność, dokładność, samodzielność , własna inicjatywa i zaangażowanie,
  • mile widziana podstawowa znajomość Siemens NX,
  • konieczny entuzjazm i zapał do nauki i pracy,
  • koniecznie musisz bardzo dobrze porozumiewać się po angielsku.

Zapraszamy!

More Information

  • This job has expired!