Doradca Techniczno-handlowy 304 views3 applications

Jesteśmy liderem w projektowaniu i produkcji innowacyjnych sterowników do sprężarek przemysłowych! Tworzymy oprogramowania do kontrolerów przemysłowych, urządzeń HMI, systemów wizualizacji i innych urządzeń zgodnych z zaawansowanym trendem Industry 4.0.

Nasze projekty obejmują kompleksowo hardware, software oraz infrastrukturę testowo-produkcyjną, a nasze kompetencje w sterowaniu sprężonym powietrzem czynią nas liderem w tej dziedzinie. Skupiamy się na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań, które efektywnie obniżają koszty produkcyjne bazujące na sprężonym powietrzu.

Przyłączając się do naszego projektu, będziesz wdrażać usługi oparte o innowacyjne rozwiązania technologiczne, które znacząco redukują zużycie energii w zakładach przemysłowych. Będziesz także uczestniczyć w wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań, takich jak odzysk ciepła odpadowego czy unikalny w Europie bezpieczny zdalny monitoring pracy sprężarkowni. Dołącz do nas, jeśli pragniesz być częścią zespołu, który będzie miał wpływ na pozytywne transformacje w przemyśle.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Doradca techniczno-handlowy.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami poprzez udzielanie technicznego doradztwa
  • Promowanie i sprzedaż usług technicznych i produktów firmy MIKROEL Controllers
  • Zapewnianie technicznego wsparcia w procesie ofertowania, procesie sprzedaży oraz obsługi  posprzedażowej klienta
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie relacji z osobami odpowiedzialnymi za rozwój produktu, produkcję, konstrukcję i serwis
  • Przygotowywanie ofert na podstawie dokumentacji technicznej, wcześniej przeprowadzonych audytów i optymalnych rozwiązań dla klienta
  • Udział w projektach związanych z redukcją zużycia energii w obszarach sprężonego powietrza
  • Realizacja planów sprzedaży oraz bieżące raportowanie przełożonym o ich statusie
  • Realizacja innych zadań/projektów zleconych przez przełożonych w ramach bieżącej pracy działu
  • Prowadzenie i systematyczna aktualizacja bazy danych klientów oraz sporządzanie raportów
  • Terminowa realizacja działań
  • Doskonalenie wiedzy w obszarze technicznych rozwiązań, podnoszenie poziomu wiedzy sprzedażowej.

Co jest dla nas ważne:

Nasz sukces buduje zespół profesjonalistów, którzy odnajdują pasję w swojej pracy. Dbamy o wysoki poziom kwalifikacji, ale również o dobrą atmosferę. Poza kompetencjami zawodowymi zwracamy uwagę na umiejętności zapewniające efektywną  współpracę w zespole takie jak:

  • Komunikatywność
  • Kreatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Samodyscyplina
  • Dobra organizacja pracy

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie techniczne lub potwierdzona wiedza techniczna
  • Dobra znajomość języka angielskiego (język niemiecki będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętność czytania i przygotowywania dokumentacji technicznej
  • Znajomość MS Office (CAD, SAP, ALTIUM będzie dodatkowym atutem)
  • Gotowość do wyjazdów krajowych i zagranicznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność nawiązywania relacji z kluczowymi osobami
  • Umiejętności w zakresie sprzedaży i negocjacji
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

  • Życzliwą i profesjonalną edukację w zakresie technologii wykorzystywanych przez MIKROEL Controllers
  • Pracę w dynamicznym zespole ekspertów
  • Dużą swobodę w wyborze drogi do realizacji celów
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach branżowych i rozwoju kompetencji
  • Uczestniczenie w całym projekcie od koncepcji do produkcji
  • Uczestniczenie w projektach dla uznanych na świecie producentów urządzeń
  • Uczestniczenie w projektach międzynarodowych
  • Realny wpływ na końcowy kształt projektów
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szkolenia i rozwój zawodowy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Dogodny typ umowy

Dodatkowo

  • dofinansowanie nauki języków
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • paczki świąteczne / karty upominkowe
  • program rekomendacji pracowników

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • Czas na rozwój Twoich pomysłów
  • Konferencje krajowe i zagraniczne
  • Przestrzeń do eksperymentowania
  • Wymiana wiedzy technicznej w firmie
  • Wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych i osób z dużym doświadczeniem sprzedażowym

More Information