Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży 517 views9 applications

Zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i nadzorowanie realizacji zamówień, współpraca z działem logistyki, monitorowanie i wsparcie procesu reklamacyjnego
  • Kontakt z dostawcą, przygotowanie zamówień dostosowanych do zapotrzebowania klienta oraz czasu realizacji
  • Wystawianie faktur/ korekt faktur/ not obciążeniowych zgodnych z ustalonymi warunkami cenowymi
  • Monitorowanie płatności, prognoz i zamówień oraz dostosowanie zapasów materiałowych pod zapotrzebowanie klienta
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby działu strategicznego i zarządu
  • Współpraca z innymi działami firmy : księgowość, jakość, produkcja

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Rozbudowany pakiet socjalny (opieka medyczna, Multisport, świadczenia z ZFŚS, upominki z tytułu prywatnych wydarzeń z życia pracownika)
  • Premie motywacyjne
  • Program szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Udział w eventach pracowniczych oraz projektach CSR

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Praktyczna znajomość MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej oraz konsekwencja w działaniu

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym będzie dodatkowym atutem

More Information