Inżynier budowy|Zagłębie Miedziowe|Staż|Praktyka|Nowy 186 views1 application

Zakres obowiązków

  • Bieżąca kontrola realizacji projektów.
  • Nadzór nad pracownikami i podwykonawcami na budowie.
  • Wsparcie Kierownika Projektów.
  • Praca z dokumentacją techniczną.
  • Przestrzeganie oraz dbanie o porządek i BHP na budowie.
  • Stała współpraca z Inwestorem.

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia.
  • Wspierającego i inwestującego w swoich pracowników pracodawcę.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość pracy przy ciekawych i niepowtarzalnych projektach budownictwa przemysłowego realizowanych na rzecz KGHM PM S.A.
  • Staż/Praktyka jako początek nowej i perspektywicznej drogi zawodowej.
  • Kwestia wynagrodzenia pozostaje do ustalenia pomiędzy stronami w zależności od posiadanych umięjętności i wiedzy.

Wymagania

  1. Studiujesz na kierunku Budownictwo lub Inżynieria Środowiska.
  2. Posiadasz umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne.
  3. Posługujesz się programem Norma Pro/Expert oraz Excel.
  4. Jesteś skrupulatny i cechujesz się samodzielnością w podejmowaniu decyzji.
  5. Praca w godzinach 6-14 w Polkowicach (województwo dolnośląskie).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje usunięcie Twoich danych z bazy.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez firmę ZANEM Sp. z o.o.”

More Information