Inżynier Robót Drogowych 379 views1 application

Job Expired

                                                     Inżynier Robót Drogowych

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Kierownika Robót i Kierownika Budowy w prowadzeniu budowy w zakresie robót drogowych,
  • Bliska współpraca z działem technicznym, działem zakupów i rozliczeń,
  • Prowadzenie bieżących rozliczeń prac z dostawcami, podwykonawcami i inwestorem,
  • Przygotowywanie i nadzór nad terminową realizacją harmonogramu robót,
  • Przygotowywanie raportów z postępu prac oraz innych dokumentów niezbędnych do realizacji projektu,
  • Prowadzenie gospodarki materiałowej na budowie,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynier budownictwa),
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność czytania rysunków i analizowania dokumentacji technicznej,
  • Otwartość na naukę i nowe wyzwania,
  • Zaangażowanie i proaktywna postawa,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, Auto CAD,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilną pracę w firmie budowlanej z 20-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • rozwój zawodowy,
  • benefity.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym mojego wizerunku przez Firmę M&J SP. Z O.O SP.K.  w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

More Information

  • This job has expired!