Junior Machine/Deep Learning Developer 908 views34 applications

Szukamy programistów, gotowych do nauki i pełnych pomysłów, którzy chcieliby rozwijać narzędzia związane ze wsparciem decyzji w oparciu o rozwiązania AI.
Jeśli preferujesz pracę nad realnym produktem, gdzie masz wpływ zarówno technologiczny, jak i biznesowy, dołącz do nas we Wrocławiu. Razem będziemy rozwijać nasze produkty: firmbee.com oraz ifirma.pl.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (w zależności od doświadczenia, możliwość negocjacji wynagrodzenia),
  • Dobre umiejętności programowania w Pythonie,
  • Doświadczenie w uczeniu maszynowym,
  • Dobre umiejętności analityczne,
  • Mile widziana znajomość:
    • LangChain,
    • Chroma,
    • Pinecone,
    • Weaviate,
    • Milvus,
    • Faiss,
    • TensorFlow,
    • PyTorch,
    • Java.
Obowiązki:
  • Implementacja i rozwój naszych produktów z zakresu Machine/Deep Learning,
  • Współpraca z zespołem programistów, analityków i testerów,
  • Wraz z doświadczeniem mentorowanie mniej doświadczonych członków zespołu,
  • Później możliwość zbudowania zespołu i pełnienie roli lidera w realizacji zadań developerskich, np. tworzenie nowych modułów.

Oferujemy możliwość korzystania z firmowego roweru do dojazdów oraz inspirujące środowisko pracy, gdzie razem tworzymy innowacyjne rozwiązania. Dbamy o to, abyś był na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami programistycznymi.

Jesteśmy operatorem serwisu do zarządzania projektami — FIRMBEE.COM, który zapewnia efektywne zarządzanie projektami przy użyciu tablicy Kanban.

More Information