Konserwator urządzeń dźwigowych 410 views1 application

Zakres obowiązków

  • Realizacja czynności serwisowych w obszarze urządzeń dźwigowych zgodnie z wymogami umów serwisowych.
  • Wykonywanie napraw i regulacji w serwisowanych urządzeniach.
  • Regularne przeprowadzanie audytów urządzeń dźwigowych.

Wymagania

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV.
  • Uprawnienia UDT do konserwacji urządzeń transportu bliskiego, suwnic, wciągników i wciągarek. – mile widziane.

Oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się, stabilnej firmie rodzinnej, istniejącej na rynku ponad 30 lat.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość uczestnictwa w „Programie Mentorskim”, mającym na celu przekazywanie specjalistycznej wiedzy przez doświadczonych pracowników.
  • Benefity, takie jak: wczasy pod gruszą, dofinansowanie do okularów korekcyjnych, karta Multisport, prywatna opieka w LuxMed, paczki mikołajkowe dla dzieci, eventy.
  • Bezpieczeństwo pracy w oparciu o Program Świadomy-odpowiedzialny-bezpieczny.
  • Szkolenia.
  • Uczestnictwo w firmowej drużynie biegowej.

More Information