Płatny staż – Automatyk 113 views6 applications

Płatny Staż w Dziale Automatyki

Lokalizacja: Oława

Jako Stażysta będziesz miał/a okazję poznać procesy produkcyjne oraz systemy nowoczesnej automatyki. Będziesz wspierać Kierownika Wydziału Produkcyjnego i Inżyniera Automatyka.

Staż umożliwia zdobycie doświadczenia w bieżących pracach działu produkcyjnego, poznanie specyfiki produkcji firmy Essity i rozwinięcie własnych umiejętności.

Celem programu stażowego Essity jest rzetelne przygotowanie do kontynuowania kariery na stanowiskach inżynierskich lub specjalistycznych (Specjalista / Inżynier Automatyk).

Jakie będą Twoje zadania:

  • Udział w standaryzowanych spotkaniach dotyczących usprawnień i optymalizacji systemów
  • Poznawanie maszyn i procesów poprzez aktywny udział w przeglądach pod okiem doświadczonych inżynierów
  • Analizowanie zebranych danych wraz z grupą ekspertów

Oczekiwania:

  • Student kierunków technicznych bądź absolwenci Technikum o profilu: Automatyka, Robotyka , Elektrotechnika, Elektronika
  • Dostępność min. 32h na tydzień
  • Znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność posługiwania się schematami elektrycznymi
  • Sumienność i wysoka motywacja, podstawowa wiedza z zakresu sterowników PLC
  • Znajomość MS Office (Excel + PowerPoint)

Zapewniamy:

  • Płatny staż 6 miesięcy w oparciu o umowę zlecenie, z możliwością późniejszego przedłużenia
  • Pracę w dynamicznym zespole ceniącym dobre relacje oparte na współpracy i zaufaniu
  • Elastyczne godziny pracy w przedziale 6 – 18

Together, we are improving lives, every day.

Working at Essity is not just a career; it is a chance to directly make the world a healthier, more hygienic and safer place. With impactful innovations coupled with sustainable solutions, we strive to reach more people every year with the necessary and essential solutions for well-being.

More Information