Pracownik Restauracji 590 views1 application

Job Expired

Zakres obowiązków

– przygotowanie posiłków – obsługa gości oraz kasy fiskalnej – dbanie o czystość restauracji

Oferujemy

umowa o pracę, – 18-20 zł/h brutto podstawy – dofinansowanie do posiłków możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin – konkursy, które pozwolą Ci zarobić jeszcze więcej, – płatne szkolenie wprowadzające w świat MAXa

Wymagania

– dużo energii! – otwartość na nowe doświadczenia – wielozadaniowość Mile widziane: – badania sanitarno-epidemiologiczne – doświadczenie w gastronomii

Miejsce pracy : Wrocław Do zobaczenia! Chcesz do nas dołączyć?  prześlij CV w języku polskim wraz z poniższą klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych przez Max Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Żelazna 59, 00-848 Warszawa, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym”. Administratorem Twoich danych osobowych jest Max Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Żelazna 59, 00-848 Warszawa. Dane przetwarzane są w celach rekrutacyjnych. Ich podanie jest dobrowolne, ale niezbędne do uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym. W każdej chwili przysługuje Ci prawo wglądu w dane, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia spowoduje niezwłoczne skasowanie danych oraz oznacza rezygnację z udziału w procesach rekrutacji. Jeżeli nie wyrażasz zgody, prosimy, nie aplikuj.

More Information

  • This job has expired!
Email Me Jobs Like These