Pracownik z bardzo dobrą znajomością j. angielskiego do nauki dzieci 568 views

Job Expired

Zapraszamy do współpracy osoby z bardzo dobrą znajomością j. angielskiego do nauki dzieci i młodzieży, którzy dołączą do zespołu Between w Oleśnicy.
Jeżeli nie masz doświadczenia to od połowy lutego ruszamy z projektem pt. Akademia Lektora, czyli pakietem szkoleń i opieką metodyka, który przygotuje Cię do prowadzenia zajęć.
Oferujemy:
-długofalową współpracę (preferowana umowa o współpracę; możliwa również umowa zlecenie),
-atrakcyjne pakiety zajęć w blokach porannych i/lub popołudniowych
-grafik dopasowany do preferencji i dyspozycyjności godzinowej lektora,
-przejrzysty zakres obowiązków lektorskich,
-atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane terminowo do 15-tego każdego miesiąca,
– prowadzenie zajęć w oparciu o sprawdzone programy,
-wsparcie metodyczne oraz szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
Oczekujemy:
-doskonałej znajomości języka obcego potwierdzonej wykształceniem kierunkowym lub międzynarodowym certyfikatem,
-w przypadku braku doświadczenia oferujemy szkolenie w ramach utworzonej przez szkołę Akademii Lektora,
-kreatywności w stosowaniu nieszablonowych metod nauczania a także aplikacji online
-otwartości i optymistycznego usposobienia,
-rzetelności, odpowiedzialności i dbałości o jakość swojej pracy;
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się szkołą językową, która działa od 15 lat i zatrudnia coraz więcej nauczycieli z uwagi na rosnącą liczbę klientów w grupach i osób indywidualnych.
Zapraszamy serdecznie do przesyłania swoich CV.
Czekamy na Wasze zgłoszenia do 21.02.2021r.

More Information

  • This job has expired!