Programista Java (Telekomunikacja) 166 views7 applications

Telekomunikacja i IT to nasz obszar działania. To tutaj łączymy te dwa światy. Już dziś stykamy się z technologiami, które dla większości ludzi będą dostępne dopiero za kilka lat. Tworzymy i dostarczamy rozwiązania IT dla największych graczy na rynku telekomunikacyjnym. Naszą misją jest zapewnić łatwiejsze zarządzanie sieciami przyszłości. Tymi, które już są w niektórych krajach i tymi, które będą na rynku dopiero za kilka lub kilkanaście lat. Szukamy ludzi z pasją. Jeśli to właśnie Ty jesteś jednym z nich, dołącz do nas!

Jeśli szukasz nowych wyznań zawodowych – mamy dla Ciebie idealną ofertę! Do zespołu Fixed Access poszukujemy osoby na stanowisko programisty/-tki, która swoją wiedzą i doświadczeniem pomoże w dostarczaniu funkcjonalności na podstawie wymagań zgłaszanych przez projekty i przyczyni się do rozowju rdzenia produktu Fixed Access.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, elektronika i telekomunikacja, automatyka i robotyka, matematyka lub pokrewne)
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych (backend, REST API)
  • Dobra znajomość technologii Java
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie oraz tworzenie dokumentacji technicznej
  • Pomysłowość, orientacja na znajdowanie rozwiązań, umiejętność pracy w zespole

TWOJE ZADANIA

  • Rozwój produktu Fixed Access szczególnie rdzenia produktu i publikowanych API
  • Tworzenie rozwiązań na podstawie zgłoszonych wymagań i opracowań analitycznych
  • Integracja tworzonych rozwiązań ze środowiskiem Comarch OSS

DLA CIEBIE

  • Udział w projektach realizowanych dla największych światowych koncernów telekomunikacyjnych
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
  • Zdobycie i poszerzenie wiedzy oraz doświadczenia dzięki współpracy z doświadczonymi ekspertami branży IT i telekomunikacji
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem – za nami 30 lat pełnych sukcesu w realizacji i wdrażaniu autorskich projektów informatycznych
  • Możliwość długoterminowej współpracy – nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w modelu hybrydowym po okresie wdrożenia (2 dni pracy zdalnej, 3 dni pracy z biura)
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny oraz duże zniżki na dodatkowe usługi medyczne
  • Brak dress code’u
  • Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)

More Information