Projektant instalacji Elektrycznych i Automatyki 685 views

Job Expired

Madar Electric to prężnie rozwijająca się firma, powstała w 2010 roku.

Jesteśmy producentem rozdzielnic elektrycznych oraz szaf automatyki. Świadczymy usługi w zakresie projektowania i uruchamiania systemów automatyki przemysłowej dla różnych sektorów przemysłu.

Nasz zespół stanowią osoby, których praktyczne umiejętności i wykształcenie zapewniają realizację powierzonych zadań na najwyższym poziomie.

Projektant Instalacji Elektrycznych i Automatyki

Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Żerniki Wrocławskie (pow. wrocławski)

 Zadania:

  • Opracowywanie dokumentacji projektowej
  •  Tworzenie specyfikacji technicznych i koncepcji projektowych
  •  Czynny udział w koordynacjach projektowych
  •  Analiza wymagań technicznych oraz czynny udział w projektowaniu systemów automatyki AKPiA
  •  Przygotowanie dokumentacji powykonawczej
  •  Współpraca z zespołem projektowym
  • Zaangażowanie oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

Wymagania

  •  Wykształcenie wyższe (elektrotechnika lub automatyka) lub w trakcie nauki
  •  Doświadczenie w projektowaniu układów automatyki przemysłowej (mile widziane)
  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych (mile widziane)
  • Znajomość programu AUTOCAD oraz Eplan Electric P8
  • Znajomość języka angielskiego minimum w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia SEP (jako dodatkowy atut)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowa zlecenie lub staż
  • Możliwość uzyskania dodatkowej premii na jasno określonych zasadach
  • Ciekawa pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach dających możliwość rozwoju osobistego
  • Prace w młodym zespole profesjonalistów, w miłej atmosferze
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji na kursach i szkoleniach

More Information

  • This job has expired!